Linia obrony Dariusza K.
ONS
Newsy

Sprawa Darka K. mocno się komplikuje. Na jaw wyszły nowe fakty

Krótkie podsumowanie sytuacji celebryty

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie czeka na rozpoczęcie procesu w sprawie spowodowania śmiertelnego wypadku, w którym zginęła 63-letnia kobieta. Tuż po umieszczeniu w areszcie, celebryta zatrudnił nowych prawników, których celem jest wydostanie z niego ich klienta przed upłynięciem zasądzonych trzech miesięcy. Pierwsza próba się jednak nie powiodła. Przypomnijmy: Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony

Sytuacja podejrzanego nie wygląda najlepiej. Na przestrzeni ostatniego tygodnia na światło dzienne wyszło wiele faktów, które z pewnością nie pomogą Darkowi K. w dążeniu do uzyskania upragnionej wolności. Najpierw jeden z tabloidów poinformował, że były mąż Górniak notorycznie łamał przepisy drogowe i jest winny państwu fortunę za niezapłacone mandaty. Zobacz: Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby

W momencie wypadku Dariusz K. był pod wpływem kokainy, a najnowsze doniesienia sugerują, że nie był to jednorazowy wybryk celebryty.
 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że biegły zasugerował także w swojej opinii, że mogło nie być to jednorazowe przyjęcie narkotyku i Dariusz K. mógł je przyjmować wcześniej. Prokuratura nie wyklucza także powołania opinii biegłych psychiatrów, którzy sprawdziliby poczytalność Dariusza K. w momencie spowodowania wypadku. Sam fakt zażycia narkotyku jest okolicznością obciążającą muzyka - informowało TVP.info.


Jaką linię obrony zamierza wybrać Dariusz K. w tej niezbyt pomyślnej dla niego sytuacji? Jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu", były menadżer gwiazd zamierza bronić się kłopotami ze zdrowiem i przewlekłą depresją.


Okazuje się, że poza skruchą i propozycją zadośćuczynienia, zamierza jeszcze zasłaniać się... kłopotami żołądkowymi. Obrona ma zamiar powołać się na rzekomo chorowitą naturę K. Były mąż Górniak od dawna zmaga się z problemami z układem pokarmowym. Ma wrzody, przez które kilkakrotnie lądował w szpitalu. Twierdzi także, że narkotyki pojawiły się w jego życiu przez problemy osobiste, które doprowadziły go do depresji - czytaliśmy w tabloidzie.


Z pewnością jest to jedna z najgłośniejszych i najbardziej zagmatwanych spraw tego typu w polskim show-biznesie. Myślicie, że uda mu się uniknąć kary?

Zobacz: Mezalians w The Voice: Dziewczyna Barona romansowała z byłym mężem Górniak, a teraz...

Załamana ukochana Darka K. przed aresztem:

Dariusz K. w sądzie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Dariusz K. ma niezły tupet. Jego nowy adwokat złożył zaskakujący wniosek do sądu
Przesadził?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie. Celebryta wciąż nie złożył oficjalnych zeznań w sprawie śmiertelnego wypadku, który spowodował pod wpływem kokainy. W areszcie były mąż Edyty Górniak nie może liczyć na luksusy, ale jest tam już całkiem dobrze rozpoznawalny. Przypomnijmy: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów Podejrzany ma spędzić tam aż trzy miesiące, ale jego plany wyglądają nieco inaczej. Jak donosi tvp.info, nowy obrońca Dariusza K. złożył właśnie do sądu zażalenie na aresztowanie swojego klienta. Można przeczytać w nim, że środek zapobiegawczy zastosowany wobec niego jest zbyt surowy. Prokurator wciąż czeka też na dokładną ekspertyzę toksykologiczną, która ostatecznie potwierdzi pierwsze badania mówiące o zawartości kokainy w organizmie Darka K. tuż po wypadku. Zażalenie na aresztowanie Dariusza K. wpłynęło już do sądu, który będzie rozpatrywał tę sprawę. Wciąż czekamy na ekspertyzę toksykologiczną, która ma wykazać, czy Dariusz K. był pod wpływem środków odurzających - powiedział TVP.info prok. Paweł Wierzchołowski , szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów. Areszt to rzeczywiście zbyt surowa kara? Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku: "Jest w złym stanie. On bardzo chce..."  

Dariusz K. pozostanie w areszcie
Akpa
Newsy
Są pierwsze wyniki badań psychiatrycznych Dariusza K. Nie pomogą mu w procesie
Złe wiadomości dla celebryty

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie docelowo ma spędzić trzy miesiące. Jednocześnie prokuratura pracuje nad zbieraniem dowodów i ekspertyz, które umożliwią jej postawienie mu zarzutów i skierowania sprawy do sądu. Sytuacja celebryty nie wygląda najlepiej i ciężko będzie mu uniknąć kary. Przypomnijmy: Sprawa Darka K. mocno się komplikuje. Na jaw wyszły nowe fakty Adwokaci Darka K. dwoją się i troją, żeby pomóc swojemu klientowi, wymyślając kolejne linie obrony, ale ich wysiłki mogą iść na nic. Podejrzany został bowiem skierowany na badania psychiatryczne, a wyniki które otrzymała prokuratura raczej go nie ucieszą. Jak donosi TVP Info, z opinii biegłych wynika, że w momencie spowodowania wypadku, w którym zginęła kobieta, muzyk był poczytalny, mimo że brał narkotyki. Biegli nie wierzą też w zapewnienia obrony Darka K., która twierdzi, że ich klient nie brał wcześniej narkotyków. W świetle tych doniesień wszystko wskazuje na to, że gwiazdora czeka surowa kara. Zobacz: Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby Dariusz K. w kajdankach przed prokuraturą:

Dramat partnerki Dariusza K.
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Darek K. chciał targnąć się na swoje życie? Jego ukochana szuka pomocy u specjalisty
Sensacyjne doniesienia tabloidów

Od ponad tygodnia każdy dzień przynosi nowe doniesienia w sprawie głośnego wypadku Dariusza K. Głos w tej sprawie zabiera też coraz więcej celebrytów, ale próżno szukać słów wsparcia dla podejrzanego. Zdecydowanie odciąć się od jego osoby postanowiła też Edyta Górniak , gwiazda dodaje jednak otuchy rodzinie byłego męża. Przypomnijmy: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet Dziś z kolei pojawiły się sensacyjne plotki z aresztu, w którym przebywa celebryta. J ak donosi "Rewia", Dariusz K. próbował popełnić samobójstwo. Rzekoma próba odebrania sobie życia miała być efektem zdania sobie sprawy z tego, co stało się tydzień temu w niedzielę - do tej pory do muzyka nie docierało ponoć, że zabił kobietę.   Gdy w areszcie zaczęło docierać do niego, co zrobił, że zabił kobietę, załamał się. Chciał popełnić samobójstwo - zdradza "Rewii" znajoma Darka K. "Fakt" z kolei skupia się na partnerce podejrzanego, Izabeli . Ukochana celebryty przeżyła już jedno załamanie nerwowe na sali sądowej, gdy Darka K. osadzono w areszcie na okres trzech miesięcy i przedstawiono zarzut umyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ostatnio paparazzi przyłapali ją w poradni zdrowia psychicznego.   Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka teraz na niej ciąży, Iza zdecydowała się wybrać do poradni zdrowia psychicznego, leczącej m.in. depresję. Czyżby szukała dla siebie wsparcia u specjalistów? Bardzo możliwe. Niewykluczone też, że potrzebowała rady, jak postępować teraz wobec kochanka, który – jeśli wreszcie ruszyły go wyrzuty sumienia – również ma nad czym rozpaczać... - czytamy w "Fakcie". Muzykowi grozi do 12 lat więzienia i mało prawdopodobne jest to, aby udało mu się wywalczyć wyrok w zawieszeniu. Zobacz: Doda zabrała głos w sprawie Darka K. Ma zdanie inne niż wszyscy...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner