Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Weronika Rosati
Newsy

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem... czyżby z nowym partnerem?! Wiemy, kim jest

Na jej Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie

Weronika Rosati ma nowego partnera?! Aktorka pochwaliła się romantycznym i dość wymownym zdjęciem na swoim Instagramie. Na profilu gwiazdy pokazała się urocza fotka, na której widzimy Weronikę, przytulającą się do ramienia mężczyzny.

Rosati nie dodała do zdjęcia żadnego opisu, jednak w już huczy o tym, że to nowy ukochany pięknej aktorki.

Weronika Rosati komentuje aferę z Kingą Rusin! "Wywiad nie jest na jej temat, myślę, że ona nie przeczytała"

Kim jest nowy partner Weroniki Rosati?

Zastanawiacie się pewnie, kto jest tym szczęściarzem? Według doniesień Pudelka, nowy wybranek Weroniki Rosati, to Robert Śmigielski. To nazwisko nic Wam nie mówi? Choć z pewnością nie jest tak znany jak poprzedni partner aktorki, Piotr Adamczyk, jednak nowy wybranek Weroniki również od czasu do czasu pojawia się w telewizji. Z zawodu jest ortopedą. Pojawia się w "Dzień dobry TVN" w roli eksperta. Kojarzycie?

W wywiadzie dla specjalnego luksusowego wydania magazynu "Party" Weronika Rosati wyznała, że marzy o dziecku. Czyżby właśnie znalazła odpowiedniego kandydata na ojca?

Mam 32 lata, nie mam dzieci, ale nie jest to wynikiem tego, że stanęłam przed wyborem: kariera czy potomstwo? Tak się po prostu układa w moim życiu, że na razie nie mam dziecka. Są ludzie, którzy nie czują potrzeby posiadania dzieci, ale ja do nich nie należę. Wierzę, że kiedyś będę mamą - wyznała w "Party".

Czy Weronika w końcu znalazła szczęście u boku mężczyzny? Tego jej życzymy!

 

Zobacz też: Weronika Rosati gotowa na dziecko? Aktorka w bardzo szczerym wywiadzie dla "Party".

 

Weronika Rosati zamieściła zdjęcie z nowym partnerem na Instagramie.

Weronika Rosati
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati w rozpuszczonych włosach
Newsy
Skromna Weronika Rosati z torbą Valentino. Twierdzi, że nie robi kariery w Hollywood, tylko...
Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko
EastNews
Newsy
Weronika Rosati w ciąży z Robertem Śmigielskim. A z kim spotykała się wcześniej? ZDJĘCIA
Oświadczenie Roberta Śmigielskiego
Newsy
Były partner Weroniki Rosati przerwał milczenie. Jest oświadczenie! "Nasz związek miał wysoką temperaturę"

Niedawno w mediach wybuchła prawdziwa afera. Wszystko za sprawą bardzo szczerego wywiadu, którego udzieliła Weronika Rosati . Aktorka w rozmowie z Magdaleną Środą dla Wysokich Obcasów wyznała, że jej były partner, Robert Śmigielski, miał znęcać się nad nią psychicznie i fizycznie. Według niej mężczyzna podnosił na nią rękę nawet wtedy, gdy była w zaawansowanej ciąży. Były partner gwiazdy postanowił przerwać milczenie i opublikował właśnie na łamach jednego z portali oficjalne oświadczenie.  Weronika Rosati o swoim związku Weronika Rosati zaskoczyła wszystkich swoją decyzją o odejściu od partnera. Oboje wyglądali bowiem na zakochanych. Według aktorki prawda wyglądała nieco inaczej. Gwiazda "M jak miłość" na łamach "Wysokich Obcasów" oznajmiła, że przez długie miesiące była ofiarą przemocy domowej.  - Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach - ujawnia aktorka. Oświadczenie byłego partnera Weroniki Rosati, Roberta Śmigielskiego  Były partner Weroniki Rosati początkowo nie chciał szczegółowo komentować tej afery. W końcu jednak przerwał milczenie. Ojciec Elizabeth wydał oświadczenie, którego treść została opublikowana na łamach serwisu WP Kobieta. Były partner Weroniki Rosati podważa w nim wersję aktorki. Według niego w ich domu nie dochodziło do przemocy.  - Chcę z całą mocą zaprzeczyć doniesieniom mojej byłej partnerki dotyczącym stosowania przemocy fizycznej. Nie uderzyłem Weroniki, ani kiedy była w ciąży, ani po porodzie, czy też tym bardziej, kiedy trzymała na rękach Elę. Często dochodziło między nami do kłótni, w trakcie których z obu stron padało wiele gorzkich, mocnych słów. Nasz związek miał wysoką temperaturę. Równie nieprawdziwe są zarzuty dotyczące przemocy ekonomicznej. Dysponowaliśmy...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner