Kamila Szczawińska od lat jest jedną z lepszych przyjaciółek Pauliny Krupińskiej. Wie o wszystkich jej planach i… tajemnicach. Nam modelka zdradza jakimi rodzicami są naprawdę Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka!

Reklama

Tosia to mały, śliczny aniołek. Przesypia całe noce, prawie w ogóle nie płacze, ciągle jest zadowolona i… głodna. Nic dziwnego, że Paulinie uśmiech nie schodzi z twarzy. Tak szczęśliwej i spokojnej jeszcze jej nie widziałam - mówi nam Kamila Szczawińska, przyjaciółka Pauliny Krupińskiej.

Kamila zdradza także , dlaczego Paulina nie zatrudniła niani do pomocy przy Tosi.

W przypadku Tosi żadne dodatkowe wsparcie naprawdę nie jest potrzebne. Paulina i Sebastian tak lubią się zajmować małą, że gdy ta długo śpi, czasami specjalnie chodzą i rozmawiają obok niej. Nie mogą się doczekać kiedy się obudzi! Choć oczywiście żadne z nich się do tego nie przyzna - żartuje Szczawińska.

Modelka nie jest zdziwiona, że przyjaciółka, tak świetnie radzi sobie w roli mamy

Paulina od zawsze bardzo lubiła dzieci i miała z nimi świetny kontakt. Dla jej Julka i Kalinki jest „najulubieńszą” ciocią na świecie. A jak w roli taty radzi sobie Sebastian? - Tak jak powinien - mówi krótko szczęśliwa Paulina. Jej przyjaciółka Kamila dodaje, że Karpiel-Bułecka jest odważnym współczesnym ojcem, który nie boi się niczego, nawet brudnej pieluchy.

Cały materiał w najnowszym numerze "Flesza".

Zobacz także

Kamila Szczawińska

Paulina Krupińska

Reklama

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama
Reklama
Reklama