ONS
Newsy

Czy Kinga Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim?

Znamy odpowiedź na pytanie

Od dwóch dni wszyscy zadają jedno pytanie: czy Kinga Duda zamieszka z tatą i mamą w Pałacu Prezydenckim?
Jeszcze rok temu, Kinga pewnie nie miałaby wątpliwości. Po maturze zdawałaby na studia do Warszawy. Jednak teraz córka prezydenta kończy pierwszy rok prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim i najprawdopodobniej chciałaby tam zostać.
Andrzej Duda w trakcie kampanii tłumaczył, że jeśli wygra, to z Krakowa do Warszawy przeniesie się tylko z żoną Agatą.

 

Córka chyba raczej nie przeprowadziłaby się do Warszawy i wolałaby dokończyć studia tam, gdzie je zaczęła, na Uniwersytecie Jagiellońskim – mówił w wywiadach Andrzej Duda.

 

Kinga nie będzie pierwszym ze znanych dzieci polityków, która nie zdecyduje się na przeniesienie do Warszawy. Kasia Tusk, po tym jak jej tata Donald Tusk został premierem, razem z mamą zostały w Trójmieście i tam też studiowała.
Kinga z pewnością będzie często odwiedzać rodziców w stolicy. Dlatego nie będzie też musiała drastycznie zmieniać swojego życia. Jedynie co może jej przypominać, że jest córką prezydenta to fakt, że będzie jej przysługiwać ochrona BOR-u.


 

Andrzej Duda córką Kingą stoja przytuleni
Jerzy Dąbrowski/ONS
Newsy
Kinga Duda, Katarzyna Kopacz, Pola Kukiz - zobacz córki polityków! Które wspierają ojców w karierze?
Kinga Duda, Katarzyna Kopacz, Pola Kukiz - zobacz córki polityków! Które wspierają ojców w karierze?
Kinga Duda ma nowego chłopaka
ONS
Newsy
Kinga Duda ma nowego chłopaka?! Kim jest wybranek córki prezydenta?
Kinga Duda ma nowego chłopaka?! Kim jest wybranek córki prezydenta?

Kinga Duda ma nowego chłopaka!  Okazuje się, że córka prezydenta po rozstaniu z Karolem Sabatowskim, znalazła pocieszenie u boku 21-letniego Bartka . Według informacji Super Expressu nowy wybranek Kingi Dudy podobnie jak jej były chłopak studiuje medycynę. Gazeta donosi, że Bartłomiej skończył jedno z najlepszych liceów w Małopolsce, brał udział w wielu olimpiadach. Nowy chłopak Kingi Dudy ćwiczył szermierkę- zajął 5. miejsce w Pucharze Polski. Obecnie studiuje medycynę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.   Okazuje się, że to właśnie z nowym partnerem Kinga Duda wybrała się ostatnio do jednego z warszawskich klubów. Córka Andrzeja Dudy bawiła się tam również z fotografem- Wujaszkiem Liestyle, który pochwalił się wspólnymi fotkami z Kinga na Instagramie. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Kinga Duda już za kilka miesięcy planuje przeprowadzkę z Krakowa do Warszawy. Czy nowa miłość sprawi, że córka prezydenta zostanie jednak w rodzinnym mieście? Jedno jest pewne- o Kindze Dudzie jest coraz głośniej!   Zobacz także: Kinga Duda spotkała się z Maciejem Musiałem?! Odwiedził ją w Pałacu Prezydenckim!   Kinga Duda ma nowego chłopaka. W towarzystwie nowego chłopaka Kinga Duda bawiła się w warszawskim klubie.

Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy
ONS
Newsy
Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Myślicie, że zostanie nową gwiazdą na stołecznych salonach?
Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Myślicie, że zostanie nową gwiazdą na stołecznych salonach?

Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Okazuje się, że tuż po zakończeniu roku akademickiego córka prezydenta planuje jednak zamieszkać z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Według doniesień tygodnika "Rewia" przeprowadzka Kingi Dudy ma związek z jej głośnym rozstaniem z chłopakiem. Rodzice będą wspierać ją w trudnych chwilach. Rzecznik Andrzeja Dudy, Marek Magierowski nie chce komentować informacji o przeprowadzce. Mało wylewny w tym temacie jest również dziadek Kingi, który jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał się chłopakiem swojej wnuczki i wspominał o ich ślubie.   Kinga jest dorosła, nie będę komentował jej prywatnego życia - powiedział ojciec prezydenta, Jan Duda. Przypomnijmy, że kilka tygodni po wygranych wyborach Andrzej Duda w rozmowie z TVP mówił, że córka nie chce zamieszkać w Pałacu Prezydenckim ze względu na studia i życie prywatne.   Chce zostać, chce dalej studiować na uniwersytecie. Nie chce żadnych zmian w swoim życiu osobistym, więc z całą pewnością rodzice będą ją tutaj odwiedzać. Ma 20 lat, więc jest w takim wieku, że rodzice nie są jej niezbędnie potrzebni- twierdził Andrzej Duda.   Wygląda więc na to, że rozstanie z chłopakiem sprawiło, że Kinga Duda zmieniła zdanie w kwestii przeprowadzki.  Czy w Warszawie odnajdzie swoją miłość? A może zacznie się pojawiać u boku ojca na imprezach?   Zobacz także: Zaskakujące kulisy rozstania Kingi Dudy i jej chłopaka Karola! Co się stało?   Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy. Córka Andrzeja Dudy zamieszka w Pałacu Prezydenckim.  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner