Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką

Córeczka Agnieszki Kaczorowskiej idzie w ślady Klary Lewandowskiej! Też już zaczyna ćwiczyć!

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką

26 lipca Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela zostali rodzicami. Na świat przyszła ich pierwsza córeczka Emilka, która natychmiast podbiła ich serca i stała się prawdziwym oczkiem w głowie. Para nie ukrywa, że spełnia się w nowej roli i jest bardzo szczęśliwa. Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska świętowała pierwszy miesiąc swojej pociechy i zauważyła, że Emilka wykazuje już sportowe umiejętności! Zobaczcie poniżej, co zrobiła.

Emilka Pela jak Klara Lewandowska!

Agnieszka Kaczorowska, jako dumna mama, chętnie publikuje zdjęcia Emilki na Instagramie, dbając oczywiście o ukrywanie jej twarzy. Jakiś czas temu gwiazda wyznała, że na razie będzie chronić prywatność swojego maleństwa. Poszła tym samym w ślady m.in. Anny Lewandowskiej, która już od 2 lat ukrywa twarz Klary. Ale to nie jest jedyna rzecz, która łączy Klarę z Emilką. Okazuje się bowiem, że naprawdę niedaleko pada jabłko od jabłoni i obie dziewczynki przejawiają zamiłowanie do sportu. Klara już ostro ćwiczy z mamą na siłowni i jej obozach treningowych, natomiast Emilka zaczyna swoje pierwsze treningi na macie w domu, czym pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Oczywiście każdy niemowlak musi przejść ten etap, ale kto wie, być może Emilka pójdzie w przyszłości w ślady swoich rodziców i też będzie tańczyć? W końcu to taniec połączył Agnieszkę i Macieja. Jak myślicie? 

Agnieszka Kaczorowska z córką
Instagram

Agnieszka i Maciej już od miesiąca są rodzicami

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką w wózku
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40