Wandale zdewastowali butik Zienia

Wandale zniszczyli butik Zienia i... pochwalili się tym na blogu

Wandale zdewastowali butik Zienia

Od jakiegoś czasu w Warszawie grasują wandale, którzy niszczą reprezentatywne części miasta. Chuligani na cel wybrali sobie m.in. odrestaurowaną ekskluzywną ulicę Mokotowską, przy której znajduje się wiele designerskich butików polskich projektantów oraz klimatycznych knajpek.

Dziś rano mieszkańcy odkryli, że bandyci zdewastowali elewację zabytkowej kamienicy, gdzie mieści się atelier projektanta Macieja Zienia. Okna i ściany jego butiku zostały pomalowane krwistą, czerwoną farbą.

- Nudzicie nas. Nudzą nas wasze gry i zabawy, wzajemne umizgi, bale i aukcje charytatywne. Wydaje wam się, że żyjecie pełnią wolności, a zachowujecie sie jak nędzni dworzanie na zamku ubogiego króla. Plotki, uśmiechy, uprzejmości, obgadywanie, pseudo-afery i niby-konflitky o okruchy. Od lat bez zmian, choć czasem uda się podmienić bohaterów telenoweli. A kumulacja kapitału trwa. Nuda - napisała na swoim blogu tajemnicza grupa 15W08.


Jakiś czas temu na tej samej ulicy w podobny sposób ucierpiały butik Lilou oraz oddział jednego z banków. W całej sprawie toczy się oczywiście policyjne dochodzenie. Jesteśmy bardzo ciekawi jaka idea przyświeca twórcom tej prowokacji, która zasługuje na całkowite potępienie.

Wandale zdewastowali butik Zienia


http://s.afterparty.pl/i/wandale-zdewastowali-butik-zienia-NEWS_MAIN-43780.jpg

Gwiazdy na pokazie Zienia:

Więcej na temat Maciej Zień
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44