ONS
Doda od ponad dwóch miesięcy nie jest w związku z Błażejem Szychowskim. Tym razem rozstanie gwiazdy i choreografa przebiegło w atmosferze przyjaźni i z dala od mediów. Żadna ze stron nie wypowiedziała się na temat powodu rozstania, być może żeby nie powtórzyć błędów popełnionych przez Radosława Majdana czy Nergala.

Ze względu na aktywną obecność Dody i Błażeja w show-biznesie, często dochodzi do ich obecności na tych samych wydarzeniach. W sobotę obydwoje wzięli udział w Paradzie Równości.

Kiedy Doda na gigantycznej platformie wspierała homoseksualistów w walce przeciw dyskryminacji, Błażej szedł w marszu w towarzystwie przyjaciół. Ubrany w nie wyróżniający się z tłumu zestaw być może próbował być niezauważonym. Fotoreporterzy jednak dostrzegli go wśród tłumu skandujących. Według relacji obecnych w marszu osób z otoczenia Dody, para nie spotkała się ani w trakcie, ani po zakończeniu Parady Równości.

Ciekawe tylko czy Doda wiedziała o obecności swojego ostatniego byłego partnera? Zobaczcie jak prezentował się on i ona:

Więcej na temat Doda Błażej Szychowski