Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Błażej też był na Paradzie Równości!

Spotkał się z Dodą czy nie?
Doda od ponad dwóch miesięcy nie jest w związku z Błażejem Szychowskim. Tym razem rozstanie gwiazdy i choreografa przebiegło w atmosferze przyjaźni i z dala od mediów. Żadna ze stron nie wypowiedziała się na temat powodu rozstania, być może żeby nie powtórzyć błędów popełnionych przez Radosława Majdana czy Nergala.

Ze względu na aktywną obecność Dody i Błażeja w show-biznesie, często dochodzi do ich obecności na tych samych wydarzeniach. W sobotę obydwoje wzięli udział w Paradzie Równości.

Kiedy Doda na gigantycznej platformie wspierała homoseksualistów w walce przeciw dyskryminacji, Błażej szedł w marszu w towarzystwie przyjaciół. Ubrany w nie wyróżniający się z tłumu zestaw być może próbował być niezauważonym. Fotoreporterzy jednak dostrzegli go wśród tłumu skandujących. Według relacji obecnych w marszu osób z otoczenia Dody, para nie spotkała się ani w trakcie, ani po zakończeniu Parady Równości.

Ciekawe tylko czy Doda wiedziała o obecności swojego ostatniego byłego partnera? Zobaczcie jak prezentował się on i ona:
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Tak Doda szalała na Paradzie Równości
I walczyła o prawa dla gejów i lesbijek

W sobotę ulicami Warszawy przeszła Parada Równości. Wśród walczących o prawa do legalizacji związków i adopcji dzieci przez pary homoseksualne znalazło się, tradycyjnie, wielu działaczy społecznych i polityków lewicy. Po raz pierwszy bardzo aktywnie akcję wsparła także jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd i idolka wielu gejów i lesbijek, Doda . Była to też wyjątkowo ważna okazja dla jej fanów, bo właśnie wtedy po raz pierwszy mogli oni usłyszeć nagrany z Dżagą singiel "Twa energia". Doda od wielu lat aktywnie wspiera mniejszości seksualne w Polsce. Chociaż w tego typu akcje włącza się także wiele innych gwiazd i celebrytów, to zazwyczaj kończy się na słownym poparciu w jakimś wywiadzie dla kolorowych magazynów. Doda jako pierwsza od teorii przeszła do praktyki . Dzięki obecności Dody na sobotnim Marszu Równości sprawą bardziej niż w poprzednich latach zainteresowały się media. Tym samym Rabczewska jako pierwsza polska topowa gwiazda dołączyła do elitarnego grona koleżanek zza granicy - Cher, Kylie Minogue czy Dany International, które w podobny sposób wspierają gejów i lesbijki w walce z nietolerancją. Gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku śladami Dody pójdą także inne rodzime gwiazdy. A tak Doda walczyła o prawa dla mniejszości seksualnych w Polsce:

ONS
Newsy
Doda ZNÓW wesprze gejów i lesbijki
Kolejny raz zaangażuje się w pomoc środowisku homoseksualistów

Już 2 czerwca odbędzie się Parada Równości w Warszawie. Do grona celebrujących to wydarzenie zalicza się Doda, która razem ze swoją przyjaciółką Dżagą szykuje niespodziankę dla obecnych w marszu. Media spekulowały ostatnio, że Doda planuje wystąpić na platformie i zaśpiewać hymn gejów i lesbijek. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl od organizatorów wydarzenia, Doda nie zaśpiewa żadnego hymnu "tęczowej parady", bo taki po prostu... nie istnieje . Rabczewska planuje jednak zaśpiewać z Dżagą piosenkę, która powstała specjalnie na tę okazję "Twa energia". Będzie to singiel nagrany we współpracy z Tomkiem Lubertem, założycielem Virgin i autorem większości przebojów Dody. Zobacz: Będzie reaktywacja Virgin? Doda jest jedyną obok Ramony Rey gwiazdą w Polsce, która póki co potwierdziła swoją obecność na Paradzie Równości . O ile w Stanach Zjednoczonych udział celebrytów w tego typu akcjach jest bardzo popularny, w naszym kraju nadal pozostaje tematem tabu. Na szczęście powoli się to zmienia i coraz częściej osoby ze świata show-biznesu wspierają gejów i lesbijki w ich działaniach. Jedno jest pewne. Dzięki swojej aktywności Doda zapunktuje w środowisku, w którym cieszy się gigantyczną popularnością.

Doda na Paradzie Równości, 15 czerwca 2013
ONS
Newsy
Doda: Idę na Paradę Równości! Nie może mnie tam zabraknąć
Gwiazda wesprze gejów i lesbijki pomimo zobowiązań zawodowych

Coraz więcej gwiazd angażuje się w akcje społeczne, które walczą z dyskryminacją ze względu na pochodzenie czy orientację seksualną. Dyskryminowane społeczności wspierała chociażby ostatnia kampania MTV "Spoko, ja też!" ( zobacz ). Ponadto gejów w walce o ich prawa otwarcie wspierają m.in. Edyta Górniak czy Doda , która rok temu pojawiła się na warszawskiej Paradzie Równości. Wokalistka pomimo iż jest aktualnie w trasie koncertowej "Fly High Tour", to nie zrezygnowała z udziału w tegorocznym marszu. - 15 czerwca gram koncert 240 km za Warszawą, ale oczywiście że będę! W ogóle nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie tam zabraknąć. Mam wśród gejów wielu przyjaciół i fanów, więc skoro oni mnie wspierają, to ja ich też powinnam. To chyba logiczne? – powiedziała Doda w rozmowie z serwisem gnews.pl . Rabczewska powoli staje się największą ambasadorką mniejszości seksualnych w Polsce. Gwiazda wie, że sporą grupą jej fanów są geje i doskonale zdaje sobie sprawę jak trudno jest im żyć w społeczeństwie, które nie akceptuje inności. Przypomnijmy, że tegoroczna Parada Równości wystartuje z warszawskiego Placu Konstytucji w sobotę 15 czerwca o godzinie 15. Zobacz: "Nie mogę znieść tej głupoty" Doda na zeszłorocznej Paradzie Równości:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner