Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
ONS

Bartek Kasprzykowski chce zaśpiewać w duecie z Tamarą!

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
ONS

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch poznali się wiele lat temu na planie serialu "Halo, Hans". Wspólna praca zbliżyła ich do siebie, najpierw zostali przyjaciółmi, później parą. Od kilku lat uchodzą za jedną z najogrętszych par w polskim show-biznesie i taką, która nie lubi się rozstawać:). Grają w najpopularniejszych serialach, występują razem na deskach teatru. Teraz mają kolejny pomysł na wspólny duet! Tym razem nie aktorski...


Aktor w związku z rolą w serialu “Bodo” o życiu i karierze Eugeniusza Bodo od marca regularnie uczęszcza na treningi wokalne. Przygotowania do roli w serialu spowodowały, że zamarzył o tym, żeby zaśpiewać w duecie ze swoją ukochaną Tamarą!

 

 

Kiedy usłyszał ją po raz pierwszy w musicalu “Chicago” w roli Rosie wiedział, że Tamara ma ogromny talent -  mówi nam znajoma pary.


Aktor nigdy nie ukrywał, że Tamara jest jego muzą. Na każdych wakacjach para urządza sobie sesje zdjęciowe, podczas których Bartek fotografuje ukochaną. Aktor planuje też zrobić spektakl teatralny, którego główną gwiazdą będzie Tamara. Tylko pozazdrościć takiego partnera :-) I takiej muzy!


Zobacz też: Kasprzykowski i Arciuch w romantycznej sesji dla "Vivy!”

 

 

 

 

  

 

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08