Kulisy pierwszej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS

Terentiew długo nie chciała dać szansy "TTBZ". Przekonał ją jeden próbny występ

Kulisy pierwszej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS

Od kilku tygodni trwają intensywne nagrania do drugiego sezonu show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", które w poprzednim sezonie zostało nieoczekiwanym hitem Polsatu. Formuła programu przypadła do gustu widzom, a w nowej odsłonie mogą spodziewać się kilku zmian. Przypomnijmy: Jest pierwsze zdjęcie nowego jury TTBZ. Skrzynecka na pierwszym planie

Okazuje się jednak, że dyrekcja Polsatu nie była przekonana do tego formatu i początkowo patrzyła dość pesymistycznie na pomysł realizacji "TTBZ" w Polsce. Artur Chamski ujawnił w jednym z wywiadów, że pilot programu został nagrany już pół roku przed jego wejściem na antenę. Ostateczne słowo należało do Niny Terentiew, która jako jedna z nielicznych wierzyła w sukces show, a przekonał ją ostatecznie występ wspomnianego już Chamskiego. W pilocie wcielił się w rolę Heleny Vondrackovej.
 

Nakręciliśmy pilota na długi czas przed startem programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nikt nie był pewien sukcesu. W końcu brak występów na żywo, nikt nie odpada - zupełnie inaczej niż do tej pory. Jednak pół roku później produkcja dostała zielone światło, a ja byłem pierwszy na liście uczestników. Potem usłyszałem, że to właśnie mój pilotowy występ jako Heleny Vondráčkovej był tym, który przekonał panią Terentiew - wyznał w rozmowie z "Tele Tygodniem" Artur.


Cieszycie się, że "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jednak trafiło do polskiej telewizji?

Zobacz: Bohosiewicz o przygotowaniach do "TTBZ". Bywa jej bardzo ciężko

Gwiazdy w pierwszej edycji "TTBZ":

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11