Anna Mucha zaprasza dzieci na casting

Współpraca marki La Millou i Anny Muchy nabiera tempa! Aktorka dostała właśnie propozycję wyreżyserowania sesji zdjęciowej reklamującej produkty marki. Casting dla dzieci chętnych do udziału w sesji odbędzie się w Warszawie w najbliższy weekend.

Od kilku miesięcy Anna Mucha współpracuje z polską firmą La Millou, która jest producentem akcesoriów dla dzieci. Aktorka zaprojektowała dla nich linię kocyków La Millou by Anna Mucha, które robią furorę wśród młodych rodziców i ich pociech. Teraz marka zaprosiła Annę Muchę do współpracy przy najnowszej kampanii reklamowej.

Tym razem nie w roli projektantki, tylko jako reżyser i dyrektor kreatywnej sesji zdjęciowej, która zostanie wykorzystana do katalogu, strony internetowej oraz w materiałach promocyjnych La Millou.

- Szukamy dzieci odważnych i uśmiechniętych. Nie ma żadnych ograniczeń  jeśli chodzi o płeć, typ urody, kolor włosów czy skóry. Jedynym ograniczeniem jest wiek – mogą to być dzieci od 0 do 6 lat - mówi Anna Mucha w rozmowie z AfterParty.pl.

Casting odbędzie się 25-26 sierpnia w Warszawie. Chętni mogą zgłaszać swoje dzieci przez stronę internetową lamillou.com  Wystarczy podać imię nazwisko oraz wiek dziecka. W informacji zwrotnej osoby zgłaszające dostaną szczegóły na temat godziny i miejsca castingu. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń. AfterParty.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia, więc zapraszamy!

Anna Mucha wyreżyseruje reklamę La Millou

A tak wyglądają kocyki La Millou projektu Anny Muchy:

Więcej na temat Anna Mucha La Millou
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17