Anna Mucha odkąd została mamą nie myśli już tylko o sobie. W swoich planach zawodowych zawsze uwzględnia małą Stefanię, gdyż chce z nią przebywać w każdej wolnej chwili. Aktorka słynie z lekko zadziornego charakteru i w swoich działaniach zawsze stawia na swoim. Dlatego chciałby, aby jej córeczka wyrosła na tak silną osobę jak ona.

Reklama

Ostatnio Mucha otrzymała tytuł "Kobieta Dekady Glamour". Z tej okazji w najnowszym numerze miesięcznika znalazła się krótka rozmowa z gwiazdą, z której dowiadujemy się właśnie jak Anna wychowuje małą Stefanię.

- Chcę, żeby moja córka miała taką samą twardą skórę jak ja. Staram się jej nie wyręczać. Zabezpieczać ją, ale nie robić nic za nią. Ma dopiero półtora roku, ale taką radość i siłę w sobie, że z przyjemnością na nią patrzę. Jeśli czegoś należy się bać to... ona jest tą, której należy się bać - wyznała aktorka w czerwcowym "Glamour".

Czyżby Mucha chciała, aby Stefania w przyszłości tak jak jej mama została gwiazdą, która spełnia się na wielu płaszczyznach zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym? Na razie mała wiedzie szczęśliwe dzieciństwo, a dowodem tego są zdjęcia z rodzinnych wyjazdów.

Zobacz: Mucha promuje łóżko dla dzieci swojego projektu

Zobacz także
Reklama

Anna Mucha na rodzinnych wakacjach w Nowym Jorku:

Reklama
Reklama
Reklama