Anna Mucha w Świat się kręci
ONS

Poruszona Mucha bliska łez w programie Młynarskiej: To jest magiczne!

Anna Mucha w Świat się kręci
ONS

Anna Mucha jako matka dwójki dzieci coraz częściej angażuje się w dyskusje na tematy, które są społecznie ważne i głośne. Gwiazda nie straciła jednego swojego pazura, a jej opinie wciąż odbijają się szerokim echem. Przypomnijmy: "Nie będą głosowała na Hannę Gronkiewicz-Waltz, bo..."

Dziś aktorka była gościem programu Agaty Młynarskiej "Świat się kręci", podczas którego promowała włączanie się w akcję charytatywną "Szlachetna paczka". Mucha mówiąc o satysfakcji z niesionej pomocy była bliska łez i wyznała, że dzięki temu czuje się lepszym człowiekiem. Anna zachęcała do tej formy charytatywności, niezależnie od nakładu finansowego, który jesteśmy w stanie ponieść.


Tak, to sprawia, że pod koniec dnia czuję się lepszym człowiekiem. Bo mogłam zrobić coś dobrego dla kogoś anonimowo. Ta druga osoba też nie wie, kto jej pomaga. Ja wiem tylko tyle, że moja rodzina pochodzi z Warszawy, więc możemy się mijać na ulicy każdego dnia, nawet o tym nie wiedząc. I to jest magiczne - mówiła ze łzami w oczach Mucha.


Taki gest i podejście można tylko pochwalić. Gwiazdy zachęcają was do brania udziału w tego typu charytatywnych przedsięwzięciach?

Zobacz: "Wolę emigrację. W nosie mam boga, honor i ojczyznę"

Anna Mucha na pokazie Paprocki & Brzozowski:

Więcej na temat Anna Mucha Świat się kręci
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04