Allan Krupa tłumaczy się z papierosa
eastnews

Ale to była impreza! Wczoraj Allan Krupa świętował ukończenie 15 lat. Syn Edyty Górniak robił to w iście w amerykańskim stylu. Był tort z fast foodowego jedzenia, balony, winko dla dorosłych, a i sam chłopak - choć nieletni - pozwolił sobie na "dymka". Zdjęcia 15-letniego Allana z papierosem w buzi wywołało niemałe poruszenie. Zobaczcie, jak Allan się z tego wytłumaczył.

Czy Edyta Górniak miała mu za złe palenie? 15-latek powiedział, co mama o tym myśli! Zaskoczeni?

1/4
Edyta Górniak z nowym partnerem na urodzinach syna?

Na imprezie urodzinowej Allana, Edyta Górniak pojawiła się z nowym ukochanym. Według różnych źródeł nowy partner diwy to były piłkarz klubu Arka Gdynia. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji przez samą zainteresowaną... Ale widać, że nowy chłopak Edyty został już zaakceptowany przez Allana. 

Zobacz także: 15-letni Allan z papierosem, Edyta Górniak za rękę z nowym partnerem... Zobaczcie, co działo się na urodzinach jej syna!

2/4
Alan Krupa obchodził swoje 15. urodziny zdmuchując świeczkę z tortu zrobionego ze skrzydełek kurczaka
Instagram

Przez cały wieczór Allanowi nie schodził uśmiech z twarzy. 15-latek zdmuchnął świeczki z tortu z burgerów i skrzydełek. A potem wyszedł na zewnątrz, aby zapalić papierosa!

 

3/4
15-letni syn Edyty Górniak, Alan Krupa, pali papierosy

Po publikacji zdjęć przez w sieci, nastolatek na Instagramie wytłumaczył się z "dymka".

Oj już nie wypominajcie mi wczorajszego wieczoru. Mama wystarczająco suszyła mi głowę za ten urodzinowy "parowóz" - napisał Allan w mediach społecznościowych.

4/4
Edyta Górniak z synem Allanem Krupą, który pozuje w mundurze

Allan Krupa obecnie uczy się w liceum o profilu wojskowym. Mamy nadzieję, że posłucha się mamy i sa sobie spokój z papierosami.

Zobacz także: Dramatyczne wyznanie Edyty Górniak! "Moje dziecko umierało"

Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa