Szulim wspiera gejów
ONS

Szulim wesprze gejów i lesbijki. Stanie oko w oko z kontrowersyjnym księdzem

Szulim wspiera gejów
ONS

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać o tym, że Agnieszka Szulim nie boi się kontrowersyjnych tematów i lubi wyrażać swoje zdanie, nawet jeśli nie do końca odpowiada ono opinii ogółu. Kilka tygodni jako jedna z nielicznych wzięła w obronę Rafalalę, której zachowanie wywołało niemałe zamieszanie w mediach. Przypomnijmy: Rafalala podzieliła środowisko. Jej wybryki skomentowała nawet Agnieszka Szulim

Prezenterka ma na uwadze los mniejszości seksualnych, co udowodni po raz kolejny już za kilka dni. 11 września odbędzie się bowiem w Warszawie zorganizowana przez Kampanię Przeciwko Homofobii wydarzenie "Ramię w ramię po równość - LGTBT i przyjaciele". Jej program przewiduje m.in. panel dyskusyjny z udziałem właśnie Agnieszki Szulim, a także m.in. księdza Wojciecha Lemańskiego, Marii Seweryn, Dariusza Michalczewskiego i Adama Małeckiego.

Zestawienie kontrowersyjnej dziennikarki i duchownego z pewnością pobudza wyobraźnię i zapowiada gorącą wymianę zdań, choć ks. Lemański słynie z dość liberalnych (jak na kościół) poglądów, które nie przysparzają mu sympatii wśród gorliwych katolików.

Uważacie, że gwiazdy powinny się częściej angażować w tego typu inicjatywy?

Zobacz: Szulim można łatwo zdenerwować. Wyrzuciła z Facebooka aż pięć osób


Agnieszka Szulim w seksownej kreacji na balu Fundacji TVN:
 

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04