Szulim bez makijażu
ONS

Mamy zdjęcie Szulim bez makijażu. Widać różnicę?

Szulim bez makijażu
ONS

W dobie internetu spada sprzedaż tradycyjnej prasy. Magazyny swoich czytelników przyciągają głównie przy pomocy okładek. Dobre, wyraziste i niebanalne zdjęcie jest w stanie podnieść sprzedaż numeru nawet o kilkadziesiąt procent. Jednak często zdarza się, że z czołówek patrzą na nas twarze, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistym wyglądem prezentowanej postaci.

W najbliższym programie Agnieszki Szulim "Na językach" poznamy sekrety i tajniki pracy grafików współpracujących z największymi wydawnictwami. Zobaczymy, jak przy pomocy komputera, paru programów i kilku kliknięć odejmuje się gwiazdom lat, kilogramów, czy poprawia niedoskonałości ciała.

Z tej okazji Szulim pozwoliła sobie zrobić zdjęcie bez makijażu, które zostanie poddane kompletnemu retuszowi. Naszym zdaniem Agnieszka saute wygląda bardzo dobrze. Mimo swoich 35 lat może pochwalić się cerą bez przebarwień i mimo masy pracy, na jej twarzy, aż tak bardzo nie widać zmęczenia.

Jeśli jesteście ciekawi, co graficy zrobili z dziennikarką, aby poprawić jej urodę, oglądajcie program "Na językach" w najbliższą niedzielę o 22 w telewizji TVN. Podpowiemy - naprawdę trudno będzie ją poznać :)

Zobacz: Szulim wyżaliła się z kompleksów. Ma ich całkiem sporo

Agnieszka Szulim bez makijażu

Pozostałe gwiazdy bez makijażu:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03