Agnieszka Szulim i Woźniak-Starak już wyjechali na Majówkę. Pokazali zdjęcie

Odkąd Agnieszka Szulim i jej ukochany Piotr Woźniak-Starak założyli wspólne konto na Instagramie, bardzo chętnie dzielą się informacjami o tym, jak, gdzie i z kim spędzają czas. Ich profil śledzi i komentuje ponad dwa tysiące osób!

Mimo że Agnieszka i Piotrek uchylają rąbka tajemnicy o swoim życiu prywatnym, na pytania dziennikarzy o ich związek nabierają wody w usta i odmawiają jakichkolwiek komentarzy. Skutkuje to tym, że co chwila w mediach pojawiają się przeróżne informacje i spekulacje na ich temat.

Ostatnio głośno mówi się o ich ślubie, chociaż Agnieszka cały czas nie rozwiodła się ze swoim mężem Adamem Badziakiem.

Dwa dni temu zakochani pochwalili się zdjęciem z Mazur, a dokładniej z Giżycka, gdzie rodzice producenta od lat mają swój dom, który stał się bazą wypadową nie tylko dla nich, ale również warszawskich przyjaciół Agnieszki i Piotra.

To ich ulubione miejsce. Część tegorocznych wakacji także spędzą właśnie tam zdradza nasz informator


Parze towarzyszy młodsza siostra Piotra, Julia. Ostatnio mówiło się, że to dzięki niej państwo Starakowie zaakceptowali wybrankę serca Piotra. Cóż, taka przyszła szwagierka to prawdziwy skarb!

ZOBACZ TAKŻE: Szulim zdradza kulisy pracy w "Na językach": To tani projekt [WIDEO]Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu Złotych Taśm 2015

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03