Agnieszka Kaczorowska jest zauroczona Sławkiem Uniatowskim
ONS

Agnieszka Kaczorowska jest zachwycona jednym z uczestników „Tańca z Gwiazdami”. Szykuje się romans?

Agnieszka Kaczorowska jest zauroczona Sławkiem Uniatowskim
ONS

Już za kilka tygodni rozpocznie się 4.edycja "Tańca z Gwiazdami". Wśród gwiazd, które pojawią się w programie, znajdzie m.in.  Sławek Uniatowski. Jako pierwsi informowaliśmy, że piosenkarz zatańczy w parze z Agnieszką Kaczorowską, która razem z Krzysztofem Wieszczkiem wygrała 3.edycję tanecznego show. Zobacz: "Taniec z Gwiazdami" wygrali Krzysztof Wieszczek oraz Agnieszka Kaczorowska.


Wszystko wskazuje na to, że już za kilka miesięcy będziemy  świadkami emocjonujących występów Agnieszki i Sławka. Okazuje się bowiem, że gwiazda serialu "Klan" jest zauroczona swoim nowym partnerem. Według informacji "Faktu" Kaczorowskiej miękną kolana na widok Uniatowskiego.

- Sławek bardzo jej się wizualnie podoba. W rozmowach ze znajomymi nie ukrywa, że uwielbia jego głos i mogłaby mieć takiego partnera. Zrobił na niej wielkie wrażenie. Jest dżentelmenem, który nie szczędzi jej komplementów. Oboje są singlami, więc wszystko jest możliwe- zdradza znajoma Agnieszki Kaczorowskiej.


Tabloid donosi również, że od kiedy tylko Sławek Uniatowski publicznie ogłosił, że wystąpi w TzG, Kaczorowska robiła wszystko, żeby produkcja pozwoliła im razem tańczyć. Czyżby szykował się gorący romans na planie programu?

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała pierwsze zdjęcie uczestników "Tańca z Gwiazdami"!

Sławek Uniatowski zatańczy w 4. edycji Tańca z Gwiazdami


Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05