Agnieszka Woźniak Starak dogryzła Joannie Krupie Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN
Agnieszka Woźniak Starak dogryzła Joannie Krupie
Było bardzo gorąco!
1/8
Agnieszka Woźniak Starak dogryzła Joannie Krupie

Joanna Krupa pojawiła się dziś w studiu "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o tym, jak w tym roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale również po to, aby wypromować własną akcję na rzecz zwierząt. Jednak widzowie nie spodziewali się, że rozmowa przebiegnie w tak nerwowej atmosferze. Fani programu uważają, że prowadzący - Agnieszka Woźniak Starak oraz Marcin Meller -  nie byli pozytywnie nastawieni do Joanny, o czym świadczą chociażby ich pytania, a także ciągłe żarty z gwiazdy. A zaczęło się od WOŚPu. 

W tym roku Joanna na rzecz akcji wystawiła swoją książkę z autografem oraz możliwość spędzenia z nią jednego dnia oraz przeprowadzenia wywiadu. Wtedy Agnieszka Woźniak Starak zapytała z przekąsem:

Kiedy po raz pierwszy wsparłaś WOŚP?

Kilka lat, odkąd do Polski przyjeżdżam. Dowiedziałam się o niej w Stanach - odpowiedziała Krupa.

Temat akcji Jurka Owsiaka szybko się zakończył. Potem Meller zaczął wypytywać modelkę o jej nowego partnera. Krupa opowiedziała o tym, jak go poznała, ale nie chciała zdradzać nic więcej, bo mężczyzna sobie tego nie życzy. Wtedy Agnieszka zapytała:

Zdradzasz dużo intymnych szczegółów ze swojego życia, nie miałaś ochoty ugryźć się kiedyś w język?

Z nim będę musiała się ugryźć, bo ona chce być prywatny, on będzie chciał trzymać to między nami. To dla mnie ciężko, bo ja lubię mówić i jestem otwarta - odpowiedziała  Krupa mimo wszystko z uśmiechem na twarzy. 
 

Następnie rozmowa zeszła na temat jej kontrowersyjnej koszulki. Nadal było gorąco, a na koniec Agnieszka wytknęła błąd Joannie! Zobaczcie!

 

Zobacz: Agnieszka Woźniak Starak poprowadziła "Dzień Dobry TVN" za Magdę Mołek! Co się stało? ZDJĘCIA

2/8
Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa na swoim Instagramie i Facebooku wyjaśniła, o co chodzi z koszulkami z napisem "CHWDP":

 

 „CHWDP” Pewnie widzieliście niejednokrotnie to hasło na murach w swoim mieście. Nie damy rady go usunąć, ale możemy odczarować jego znaczenie! Mam ogromny szacunek do policji, gdyż codziennie ryzykują swoje życie, żeby pomagać ludziom i zwierzętom. Od dziś #CHWDPniech Wam się kojarzy wyłącznie z hasłem „Chce Wam dać psa”! Tekst ten powstał przy okazji mojego udziału w programie @snl i nagrania teledysku, który znajdziecie pod linkiem https://youtu.be/uGEWvOa-s3o 🐶 Koszulkę, którą mam na sobie możecie wylicytować na rzecz Schroniska w Celestynowie, które niedawno zostało okradzione ☹️wpisujcie w komentarzach kwotę, którą jesteście gotowi zapłacić. Liczę na Was Kochani ❤ czas start! @malgorzata_urbanska_mua @justyna_bulinska @snlpolska @tvn.pl #girlpowe

 

Tutaj piosenka Joanny Krupy, w której rapuje! 

 

Agnieszka Woźniak Starak była wyraźnie zaskoczona ubiorem koleżanki po fachu:

 

Przyszłaś w koszulce, która w nas wbiła w fotele. 

To nowy projekt, akcje, żeby zbierać pieniądze na schroniska, te koszulki będą do sprzedania, aby np. wybudować nowe schronisko - tłumaczyła Krupa. 

Zobaczcie co działo się dalej!

Zobacz: Joanna Krupa chce wziąć udział na Eurowizji 2018?! Gwiazda nagrywa debiutancki singiel!

3/8
Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN

Hasło nie spodobało się również Mellerowi:


Nie rozumiem połączenia pomocy zwierzętom z obrażaniem policjantów. Ten skrót mi się kojarzy z bandytami stadionowymi i hasłami, którymi krzyczą pod adresem policjantów. 

Krupa odpowiedziała:

To nie jest obrażanie! Ja mam do tego dystans!

Wtedy Agnieszka wbiła szpilę Joannie. 

4/8
Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN

Na tyle koszulki jest rozwinięty skrót CHWDP - "Chce wam dać psa".

Powiedzieli Ci, że tam z tyłu jest błąd mały? - zapytała Agnieszka.

Najpewniej miała na myśli słowo "Chce" - skoro mówimy w pierwszej osobie, powinno być "chcę". Krupa skwitowała jej uwagę ze śmiechem.

No widzisz, coś się nauczyłam - śmiała się Joanna. 

 

Oglądaliście "Dzień Dobry TVN" z udziałem Joanny? 

5/8
Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN
6/8
Agnieszka Woźniak Starak pod studiem Dzień Dobry TVN
7/8
Agnieszka Woźniak Starak pod studiem Dzień Dobry TVN
8/8
Agnieszka Woźniak Starak pod studiem Dzień Dobry TVN