Wojciech Modest Amaro odchodzi z programu Hell's Kitchen! Prowadzący kulinarne show Polsatu ogłosił swoją decyzję w finałowym odcinku 5 edycji. Słynny restaurator tuż przed ogłoszeniem, że Wojciech Bartczak wygrał 100 tysięcy złotych, powiedział, że kończy się jego przygoda w roli gospodarza Piekielnej Kuchni.

Reklama

Dla mnie ten finał również jest szczególny ponieważ postanowiłem, że moja misja w Piekielnej Kuchni dobiegła końca. Życzę powodzenia szefowi, który przejmie stery w Piekielnej Kuchni, jak i wszystkim, którzy chcą spróbować swoich sił w kolejnej edycji.

Paulina Sykut, która poprowadziła finałowy odcinek programu Hell's Kitchen zapowiedziała już kolejną edycję kulinarnego show. Kto więc zastąpi Wojciecha Modesta Amaro w roli gospodarza? Tego restaurator ani Paulina Sykut nie zdradzili. Jedno jest pewne - fani Piekielnej Kuchni nie wyobrażają sobie ich ulubionego programu bez Amaro! Na Facebooku pojawiło się wiele komentarzy w których internauci nie kryją żalu po odejściu prowadzącego.

Bez szefa Amaro to nie będzie Hell's Kitchen

Fajnie że Wojtek wygrał:-) Ale Hells Kitchen bez szefa Amaro to już nie bedzie to samo

Bez szefa Amaro, już mnie to nie ciekawi

A Wy żałujecie, że Wojciech Modest Amaro zrezygnował z prowadzenia Hell's Kitchen? Kto Waszym zdaniem mógłby go zastąpić?

Zobacz także: Wojciech Modest Amaro dba o formę. Trenuje na bardzo luksusowej siłowni. MAMY ZDJĘCIA!

Wojciech Modest Amaro zrezygnował z prowadzenia Hell's Kitchen.

Słynny restaurator ogłosił swoją decyzję w finałowym odcinku.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama