Taniec z Gwiazdami
East News
TANIEC Z GWIAZDAMI

"Taniec z Gwiazdami" wrócił bez... jednego jurora! Co się stało?

"Taniec z Gwiazdami" wrócił bez... jednego jurora! Co się stało?

Dziś wystartował 1. odcinek "Tańca z Gwiazdami". To już 9. edycja show, która przyciąga tłumy widzów przed telewizory. Tym razem o kryształową kulę zwalczą takie gwiazdy, jak: Daniel Quczaj, Macademian Girl, Czadoman, Sebastian Stankiewicz, Ania Jagodzińska, Mariusz Węgłowski, Justyna Żyła, Jakub Kucner, Joanna Mazur, Gimper, Dominika Tajner-Wiśniewska i Agnieszka Radwańska. Gwiazdy zostaną ocenione przez Olę Jordan, Andrzeja Grabowskiego, Iwonę Pavlović i... No właśnie, w 1. odcinku nie pojawił się Michał Malitowski! Co się stało z jurorem?

Zobacz także
Agnieszka Radwańska

Stefano Terrazzino ocenia umiejętności Agnieszki Radwańskiej! Uda im się wygrać "Taniec z gwiazdami"?

Justyna Żyła

Justyna Żyła już poznała swojego partnera! Z kim zatańczy w show "Taniec z Gwiazdami"?

"Taniec z Gwiazdami": Dominika Gwit nie chciałaby powtórzyć udziału w show! "Dużo mnie to kosztowało"

Michał Malitowski nie pojawił się w "Tańcu z Gwiazdami"

Fanów Michała Malitowskiego, jednego z czterech jurorów show, od razu uspokajamy. Wszystko wskazuje bowiem na to, że to tylko jednorazowa nieobecność. Paulina Sykut, prowadząca "Tańca z Gwiazdami", powiedziała na samym początku 1. odcinka, że Michał Malitowski doznał kontuzji. Nie zdradziła szczegółów, ale można się spodziewać, że juror już pojawi się w kolejnym odcinku show. Warto dodać, że na co dzień Michał Malitowski jest tancerzem. Być może podczas jednego z jego codziennych treningów doszło do wypadku. 

Brakuje wam Michała Malitowskiego za jurorskim stołem? 

 

Michał Malitowski nie pojawił się w show przez kontuzję

Michał Malitowski
East News

W "Tańcu z Gwiazdami" skład jury nie zmienia się od kilku sezonów

Taniec z Gwiazdami
East News

 

You Can Dance, Rafał „Roofi” Kamiński, Michał Malitowski, Edyta Herbuś
Mat. prasowe
TV-Show
Edyta Herbuś zdradza kulisy show, które zastąpi "Taniec z gwiazdami"!
Edyta Herbuś zdradza kulisy show, które zastąpi "Taniec z gwiazdami"!

  Już jesienią, na antenie Polsatu będziemy mogli zobaczyć nowy program "World of Dance", który zastąpi uwielbiany przez widzów "Taniec z Gwiazdami". W tanecznym show uczestnicy będą rywalizować ze sobą w różnych stylach tanecznych, a ich umiejętności będzie oceniać jury w składzie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński. Zapytaliśmy więc jedyną kobietę w jury, czy to właśnie ona będzie najostrzej oceniała występujących w programie tancerzy. Jaką jurorką będzie Edyta Herbuś? Posłuchajcie, co powiedziała przed naszą kamerą!   Zobacz także:  ZATAŃCZYLI NA WŁASNYM ŚLUBIE UKŁAD Z 'DIRTY DANCING'! CO ZA WIDOWISKO!   Edyta Herbuś będzie oceniać tancerzy w programie "World of Dance".

Justyna Żyła
Instagram
Newsy
Justyna Żyła już poznała swojego partnera! Z kim zatańczy w show "Taniec z Gwiazdami"?
Justyna Żyła już poznała swojego partnera! Z kim zatańczy w show "Taniec z Gwiazdami"?
Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News
Newsy
Michał Malitowski znika z "Tańca z Gwiazdami"?! Niepokojący komentarz menadżerki jurora!
Michał Malitowski znika z "Tańca z Gwiazdami"?! Niepokojący komentarz menadżerki jurora!

Pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Niestety, w premierowym odcinku show Polsatu zabrakło Michała Malitowskiego. Paulina Sykut już na początku programu przyznała, że juror doznał kontuzji. Wtedy wydawało się jednak, że jest to jednorazowa nieobecność Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, teraz okazuje się, że kontuzja tancerza jest na tyle poważna, że nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się w dziewiątej edycji tanecznego show!  Kto zastąpi Michała Malitowskiego? Michał Malitowski do tej pory nie skomentował swojej nieobecności w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami", ale teraz zrobiła to jego menadżerka. Agata Laskowska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że wciąż nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zobaczymy go w dziewiątej edycji show Polsatu! Michał jest kontuzjowany. Mamy nadzieję, że pojawi się jeszcze w roli jurora w tej edycji jednak niczego nie możemy obiecać. Zdrowie jest najważniejsze- w rozmowie z dziennikiem zdradziła Agata Laskowska.  Według nieoficjalnych doniesień "Faktu" stacja Polsat rozpoczęła już poszukiwania nowego jurora, który zastąpi kontuzjowanego Michała. Kto zasiądzie w jury podczas nieobecności Malitowskiego? Niestety, wciąż nie wiadomo, kto będzie teraz oceniał uczestników dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Miejmy jednak nadzieję, że Michał Malitowski szybko wróci do show Polsatu! Życzymy dużo zdrowia! Wciąż nie wiadomo, kiedy Michała Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami". Juror doznał kontuzji i nie pojawił się w pierwszym odcinku 9. edycji show. Zobacz także:   To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner