Big Music Quiz znika z TVP- komentarz Sławomira
ONS

Sławomir zostanie gwiazdą Polsatu? Muzyk ma zarobić fortunę za prowadzenie nowego show

Big Music Quiz znika z TVP- komentarz Sławomira
ONS

Zaledwie kilka miesięcy temu TVP podjęła decyzję, że program "Big Music Quiz" prowadzony przez Sławomira zniknie z ramówki stacji. Władze TVP zrezygnowały z emisji muzycznego show, które wiosną zastąpił nowy program - "To był rok!". Ale, jak się okazuje, Sławomir wkrótce znów pojawi się w telewizji. Jednak tym razem na antenie stacji Polsat. Według doniesień "Super Expressu", wokalista za prowadzenie nowego show dostanie fortunę!

Ile zarobi Sławomir w show Polsatu?

Jak informuje źródło "Super Expressu", Sławomir zostanie gospodarzem nowego programu Polsatu, który ma pojawić się na antenie już jesienią br. 

Sławomir będzie prowadził program rozrywkowy poświęcony youtuberom. Za chwilę ruszą castingi- zdradza informator dziennika. 

Okazuje się, że za prowadzenie nowego programu Polsatu Sławomir dostanie fortunę. Według doniesień dziennika autor hitu "Miłość w Zakopanem" za jeden sezon show zgarnie co najmniej... 500 tysięcy złotych!

Myślicie, że nowe show Polsatu z udziałem Sławomira będzie hitem i przyciagnie miliony widzów przed telewizory?

Według medialnych doniesień  Sławomir poprowadzi nowe show Polsatu.

Sławomir z żoną na wiosennej ramówce Polsatu
ONS

Na początku roku władze TVP zrezygnowały z emisji show "Big Music Quiz" z udziałem muzyka.

Więcej na temat Sławomir Zapała
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05