Rolnik szuka żony: Krzysztof nie żyje
Facebook/Rolnik szuka żony
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Ostatnie dni przed śmiercią były dla Krzysztofa bardzo trudne. "Nie było różowo"

Krzysztof Pachucki z 8. edycji "Rolnik szuka żony" odebrał sobie życie. Bogusia starała się go wspierać, jednak choroba była silniejsza. Co się stało?

6 czerwca 2022 roku, media obiegła informacja o śmierci Krzysztofa Pachuckiego z "Rolnik szuka żony". Fani nie mogli w to uwierzyć i do końca łudzili się, że informacja ta nie zostanie potwierdzona przez rodzinę. Niestety, okazało się, że uczestnik 8. edycji miłosnego hitu TVP odebrał sobie życie po długiej walce z chorobą. Osoba z bliskiego otoczenia Bogusi i Krzysztofa wyznała, że świeżo upieczeni małżonkowie borykali się z ogromnymi problemami. 

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska o relacji Adama i Teresy! Są parą?

"Rolnik szuka żony": Nie żyje Krzysztof Pachucki

Krzysztof i Bogusia poznali się w 8. edycji "Rolnik szuka żony". Para po zaledwie 5 dniach znajomości zdecydowała się na zaręczyny, a kilka miesięcy później wzięli ślub. W show 56-latek dał się poznać, jako osoba zawsze uśmiechnięta, ciepła, a przede wszystkim otwarta na miłość. Widzowie pokochali jego i Bogusię od pierwszych chwil i gorąco im kibicowali. Dzisiaj, 6 czerwca, o poranku w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o śmierci jednego z uczestników. "Super Express" poinformował, że nie żyje Krzysztof z ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Niedługo później informacja ta została potwierdzona przez rodzinę tragicznie zmarłego. 

W mediach społecznościowych produkcja "Rolnik szuka żony" przekazała kondolencje bliskim Krzysztofa Pachuckiego. Osoba z bliskiego otoczenia Bogusi i Krzysztofa w rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznała, że ostatni czas nie był łatwy dla małżonków, a choroba uczestnika coraz bardziej dawała im się we znaki. 

- Nie było tam różowo. Bogusia już wcześniej dawała sygnały, że bywa z nim trudno. Otoczyła go troską, miłością, kochała go całym sercem, ale na tę chorobę nie ma mocnych - powiedział rozmówca portalowi jastrzabpost.pl 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 4": Sara jest w ciąży! Pokazała imponujący brzuszek i zdradziła płeć maleństwa

Krzysztof z Rolnik szuka żony 8 nie żyje
mat. prasowe

Choć pozornie Krzysztof wydawał się pogodnym człowiekiem, w rzeczywistości toczył nierówną walkę z depresją. Już w programie zakochani wspominali o trudnych momentach w swojej relacji, mimo tego nie poddali się i zdecydowali się na ślub i wspólne życie. Nikt wówczas nie przypuszczał, że zakochani borykają się z depresją, która odbierała Krzysztofowi radość z życia. 

- Jesteśmy w takim wieku, że mamy swoje nawyki, upodobania, do czegoś jesteśmy przyzwyczajeni. Są miłe chwile, ale są też i doły… straszliwe doły. Ogromne nerwy, stres, przeżycia. Boimy się tego, co będzie dalej - mówiła Bogusia. 

Fani zrzucili jej słowa na karb poznawania się i docierania. 

Krzysztof i Bogusia z Rolnik szuka żony już po ślubie
Facebook

Z informacji, które przekazał "Super Express" wynika, że Krzysztof zmarł 2 czerwca na swoim gospodarstwie, gdzie odebrał sobie życie. Pogrzeb odbył się kilka dni później, a pogrążona w żalu rodzina wciąż nie może uporać się z tragedią, która się rozegrała. Uczestnik show zostawił swoją żonę po zaledwie kilku miesiącach od ślubu oraz dzieci z poprzedniego związku. 

Rodzinie i bliskim składamy kondolencje. 

Krzysztof z Rolnik szuka żony nie żyje
mat. prasowe

Krzysztof i Bogusia z Rolnik szuka żony już po ślubie
Facebook
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": W sieci pojawiło się nagranie ze ślubu Bogusi i Krzysztofa!
Zobaczcie, jak zakochani szykowali się do uroczystości. Bogusia wyglądała pięknie w długiej, białej sukni! To było wyjątkowe wydarzenie dla Krzysztofa i jego partnerki z "Rolnik szuka żony".

Producenci "Rolnik szuka żony" opublikowali w sieci nagranie z przygotowań do ślubu Bogusi i Krzysztofa! W finałowym odcinku programu o poszukujących miłości rolnikach widzowie dowiedzieli się, że Krzysztof i jego partnerka są już po ślubie. Uroczystość odbyła się nieco ponad tydzień temu, ale dopiero teraz w sieci pojawiło się krótkie nagranie z tego wydarzenia! Spójrzcie tylko, jak Krzysztof zareagował na widok Bogusi w sukni ślubnej! Nagranie ze ślubu Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" Bogusia i Krzysztof poznali się na planie ósmej edycji "Rolnik szuka żony" i bardzo szybko pojawiło się między nimi prawdziwe uczucie. Rolnik nie ukrywał, że to właśnie Bogusia jest jego faworytką, a to nie podobało się jego pozostałym kandydatkom - Swietłany i Kasi. Krzysztof odesłał Swietłanę do domu, a Kasia sama zrezygnowała w dalszego udziału w programie. Od tamtej chwili rolnik i Bogusia mieli czas tylko dla siebie, a w jednym z odcinków Krzysztof oświadczył się swojej partnerce. W sieci pojawiły się plotki, że para weźmie ślub 27 listopada i jak już wiemy, tak właśnie się stało! Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić   Dziś "TAK" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof- poinformowali wówczas producenci "Rolnik szuka żony" i pokazali zdjęcie pary ze ślubu. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Joanna o ślubie Bogusi i Krzysztofa. Szybko wyszła z wesela? W finale ósmej edycji "Rolnik szuka żony" widzowie dowiedzieli się, że na ślubie Bogusi i Krzysztofa nie zabrakło producentów programu, którzy uwiecznili ten wyjątkowy dzień. Całe nagranie ze ślubu pary widzowie zobaczą w świątecznym odcinku...

Rolnik szuka żony: Krzysztof i Bogusia
SCREEN/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Bogusia i Krzysztof już zaplanowali ślub! "To za pół roku"
Po szybkich zaręczynach Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony", czas na... szybki ślub?! W minionym odcinku programu dowiedzieliśmy się o planach na przyszłość tej dwójki.

Relacja Bogusi i Krzysztofa z 8. edycji "Rolnik szuka żony" kwitnie, a po rewizycie ich związek jeszcze bardziej się umocnił. To niesamowite w jak szybkim tempie wszystko się toczy, bo w minionym odcinku programu usłyszeliśmy nawet o ślubnych planach pary! Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Zaręczyny Bogusi i Krzysztofa podzieliły fanów programu "Rolnik szuka żony": Sielanka w związku Bogusi i Krzysztofa. Będzie ślub? Bogusia i Krzysztof z 8. edycji "Rolnik szuka żony" zaręczyli się jeszcze przed rewizytą rolnika w rodzinnych stronach Bogusi. W końcu jednak nadszedł ten dzień, kiedy rolnik wybrał się na gospodarstwo swojej ukochanej. Bogusia nie ukrywała, że była bardzo zestresowana przed przyjazdem Krzysia i ze wszystkich sił starała się wypaść jak najlepiej. Przygotowała mnóstwo przysmaków i z niecierpliwością oczekiwała na przyjazd ukochanego.  - Słyszę bicie własnego serca! Aż mi tam chlupie! Są emocje, bez względu na wszystko - powiedziała przed kamerami Bogusia.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Bogusia i Krzysztof są już po ślubie?! Zaskakujące komentarze fanów! W końcu nadeszła chwila, gdy Krzysztof przybył na gospodarstwo Bogusi. Stęskniona za sobą para od razu rzuciła się sobie w ramiona i nie szczędziła sobie czułości. Również wspólny obiad z córką i przyszłym zięciem Bogusi przebiegł w bardzo przyjemnej atmosferze. - Pierwsze wrażenie naprawdę super zrobił. Taki miły, ciepły i swojski chłopak, znaczy facet - powiedziała córka Bogusi.  Po wspólnym obiedzie, przyszedł czas na chwile sam na sam. Para wybrała się na basen, a także zażywała relaksu w saunie. To jednak nie był koniec atrakcji na ten dzień,...

Krzysztof i Bogusia z Rolnik szuka żony już po ślubie
Facebook
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Krzysztof i Bogusia już po ślubie! Jest ZDJĘCIE!
Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony 8" wzięli ślub. Na Facebooku show ukazało się pierwsze zdjęcie z uroczystości. Zobaczcie, jak prezentowała się para młoda!

Stało się! Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony 8" wzięli dziś ślub! Na Facebooku programu pojawiła się oficjalna informacja oraz pierwsze zdjęcie nowożeńców: Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić  Dziś "TAK" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. GRATULACJE PS Więcej opowiemy Wam w świątecznym odcinku "Rolnika" - czytamy na Facebooku! Zobaczcie, jak prezentowała się para młoda! Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony 8" wzięli ślub!  O ślubie Krzysztofa i Bogusi z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" zaczęło mówić się już kilka tygodni temu po tym, jak rolnik oświadczył się partnerce po kilku dniach znajomości.  Nawet Marta Manowska była zaskoczona tempem pary, ale oboje zaznaczyli, że są pewni swojego uczucia i nie chcą czekać. Co więcej, fani show byli pewni, że ich ślub to kwestia kilku miesięcy i już jakiś czas temu na wszelkich forach internetowych pisano, że Bogusia i Krzysztof pobiorą się właśnie dziś, 27 listopada . Tak też się stało, o czym jako pierwsza w sieci poinformowała... właśnie Marta Manowska! Prowadząca show napisała na Instagramie, że jedzie na wesele kolejnej pary z "Rolnik szuka żony", nie chciała jednak zdradzać czyje, choć nikt nie miał wątpliwości, że chodzi właśnie o nich. Teraz już wszystko jest oficjalne! Zdjęcie ze ślubu Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony 8" Na Facebooku "Rolnik szuka żony 8" wylądowało zdjęcie ze ślubu Bogusi i Krzysztofa. Rzeczywiście, to pierwszy raz w historii show, kiedy produkcja, przed finałem programu, zdradza, jak potoczyły się losy bohaterów. W tym jednak przypadku chyba żaden z widzów nie powinien mieć o to pretensji!...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik