Kiedy 4. sezon Rolnik szuka żony?
TV-Show

Wraca "Rolnik szuka żony"! Wiemy kiedy pierwszy pilotażowy odcinek show!

TO JUŻ NIEDŁUGO!

To wspaniałe wieści dla wszystkich fanów "Rolnik szuka żony". Rusza zapowiedź 4. sezonu programu. Kiedy i o której zobaczymy pierwszy, pilotażowy odcinek czwartej edycji show?

Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

ROLNIK SZUKA ŻONY kiedy pierwszy odcinek czwartej serii?

W Wielkanoc 16 kwietnia (niedziela) o godzinie 21:25 zobaczmy odcinek "Rolnik szuka żony", w którym zostanie przedstawionych 10 kandydatów do programu. Zobaczmy tych rolników, których wybrano spośród setek zgłoszeń. Przez następne kilka tygodni bohaterowie czekać będą na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z nimi. Wszystkie listy trafią do adresatów, ale tylko pięciu z rolników zobaczymy ostatecznie w programie. Tych, którzy dostaną najwięcej listów. Potem losy tej piątki, będziemy śledzić w kolejnych odcinkach emitowanych jesienią na antenie TVP1.

Zadowoleni, że program "Rolnik szuka żony" powraca?

Zobacz także: Marta Manowska zdradza, co wydarzy się w kolejnej edycji "Rolnik szuka żony"! Zacznie się od... dwóch ślubów! Kogo?

Czy w kolejnej edycji poznamy tak medialnego rolnika, jak Grzegorza, który został po programie szczęśliwym mężem Ani i ojcem Jasia?

Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z żoną i synem
Facebook

Rolnik szuka żony to najpopularniejszy program TVP. Show zdobyło Telekamerę za najlepszy program.

Marta Manowska i uczestnicy Rolnik szuka żony na planie show
Facebooku

Czwartą edycję "Rolnik szuka żony" poprowadzi niezmiennie Marta Manowska.

Marta Manowska
ONS

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
TV-Show
Wraca "Rolnik szuka żony". Wiemy, kiedy pierwszy odcinek nowej edycji!
Odliczamy dni!

  UWAGA! Świetne wiadomości dla wszystkich fanów  "Rolnik szuka żony".  Rusza zapowiedź 5. sezonu programu. Kiedy i o której zobaczymy pierwszy, pilotażowy odcinek piątej edycji show? Oczywiście w święta Wielkanocne!   ROLNIK SZUKA ŻONY - kiedy pierwszy odcinek piątej serii? "Rolnik szuka żony 5" zobaczymy  1 kwietnia w niedzielę o 21:10 w TVP 1! Jak się dowiedzieliśmy, w pilotażowym odcinku zostanie przedstawionych 10 kandydatów do programu. Tym razem w zapowiedziach  zobaczymy 9 rolników i jedną rolniczkę,  którzy wcześniej nadesłali swoje zgłoszenia do produkcji programu.    Przez następne kilka tygodni bohaterowie czekać będą na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z nimi. Wszystkie listy trafią do adresatów, ale tylko pięciu z rolników zobaczymy ostatecznie w programie.  Tych, którzy dostaną najwięcej listów. Potem losy tej piątki będziemy śledzić w kolejnych odcinkach emitowanych jesienią na antenie TVP 1.   Cieszycie się, że program "Rolnik szuka żony" powraca? Kolejną serię poprowadzi oczywiście Marta Manowska!   Zobacz także:  Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" przygotowują się do rozmnażania! Poszli na specjalny kurs   Z czwartej edycji powstały dwa zwiazki: Małgorzata i Paweł - którzy niedawno się zaręczyli.   A takze Piotr i Kasia, którzy na wiosnę powitają swoje pierwsze dziecko.    Jagoda i Karol, byli razem po programie, ale niedawo się rozstali.

Rolnik szuka żony nowi bohaterowie
TV-Show
Mamy zwiastun nowego sezonu "Rolnik szuka żony:! Zobaczcie, kto zgłosił się do kandydatów z nowej edycji!
Mamy zwiastun nowego sezonu "Rolnik szuka żony:! Zobaczcie, kto zgłosił się do kandydatów z nowej edycji!

To już w tę niedziele 4 września, pierwszy odcinek "Rolnik szuka żony! Najprawdopodobniej 5 rolników, których losy zobaczymy w programie to Łukasz, Szymon, Marek, Zbigniew i rolniczka Monika. mamy dla Was zwiastun 3 edycji Rolnik szuka żony. Marta Manowska opowiada dlaczego to wyjątkowy program. P { margin-bottom: 0.21cm; } W pierwszym odcinku zobaczymy urywki ze ślubów Roberta i Agnieszki oraz Grzegorza z Anią. To już trzecia edycja, i zupełnie nowi bohaterowie, nowe historie. Historie, które pisze życie i dobrze, że te historie można pisać od nowa. Nasza statystyka wygląda pięknie, cuda się zdarzają -mówi Marta Manowska. Co przyciąga kobiety z miasta, aby poznać rolników?   Zobacz także: Gdzie i jak szukać chłopaka? Korci ich ta tajemnica, wola zmiany w swoim życiu - tłumaczy Manowska, gospodyni programy Rolnik szuka żony. Będziecie śledzić trzecią edycję programu?     Wybralibyście tych właśnie 5 rolników z 10, którzy zgłosili się do programu? Dla nas Szymon jest zaskoczeniem.   Rolnik szuka żony 3 to piątka bohaterów nowej edycji.

Marta Manowska
Facebook
TV-Show
Tego w telewizji nie zobaczycie! ;) Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Tego w telewizji nie pokażą!

Ruszyły zdjęcia do piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" ! W pilotażowym odcinku hitu TVP, który został wyemitowany w wielkanocną niedzielę, poznaliśmy 9 rolników i 1 rolniczkę, którzy chcą wystąpić w programie prowadzonym przez Martę Manowską. 4 maja minął termin, do kiedy można było wysyłać listy do rolników. Teraz 5 uczestników, którzy otrzymali najwięcej zgłoszeń, weźmie udział w nagraniach piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska już ruszyła na spotkanie z rolnikami!   Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu Rolnik szuka żony! Prowadząca "Rolnik szuka żony" zdradziła swoim fanom na Instagramie, że ruszyły już zdjęcia do piątej edycji hitu TVP! Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu. Człowiek się nadźwiga. Ale tyle tam emocji, uczuć, skupienia . Dziękuję za wczorajszą rozmowę i dziękuję, że mogę być tego częścią 💌 - napisała na Instagramie. Fani są zachwyceni! Niektórzy internauci próbowali dowiedzieć się, gdzie nagrywane są pierwsze odcinki programu. Jak odpowiedziała Marta Manowska? Zdradziła wielką tajemnicę? Ach jak my czekamy na te kolejne emocje, z jakże ogromną niecierpliwością! :) Na te rodzące się na naszych oczach uczucia! ❤❤ Ale bez najlepszej Prowadzącej ten program nie był by taka ogromną kopalnia emocji dla nas wszystkich! 💕💞   Już czekam na kolejne historie ;)   gdzie kręcicie? pojechałbym podejrzeć! - pisali fani.   zakazane Czekamy do września:)- odpowiedziała Marta Manowska. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony"!   Zobacz także:  FINAŁ 'ROLNIK SZUKA ŻONY 4': KASIA I PIOTR JEDNAK BĘDĄ MIELI DZIECKO! CZY UDZIAŁ W SHOW TO DOBRY SPOSÓB, BY ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ?   Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony".   Kogo...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner