ONS
TV-Show

Żarty z bójki Dody i Szulim w DDTVN. Bezcenny śmiech Pieńkowskiej

Co ich tak rozbawiło?

Temat bójki Dody i Agnieszki Szulim jest nie tylko chętnie komentowany przez media, ale również inne gwiazdy i osoby związane z show-biznesem. Podczas ostatniej prezentacji wiosennej ramówki TVN Style pozwalano sobie też na żarty z awantury, a prym wiodła w tym Magda Mołek, które w przewrotny sposób zagadywała swoją koleżankę. Przypomnijmy: Mołek żartowała z bójki Dody i Szulim na konferencji TVN. Mamy wideo

Równie wesoło było w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący wydanie Robert Kantereit nie omieszkał nawiązać do głośnej afery i przywołując anegdotę ze studia, zaproponował nowe powiedzenie "Zrobię Ci Dodę w toalecie" czyli po prostu... pobiję. Dowcip wywołał ogromne salwy śmiechu wśród ekipy i prowadzących, a szczególnie rozbawiło to Jolantę Pieńkowską. Jej śmiech - bezcenny :) Zobacz: "Robię cuda w seksie!"

Tak w "Dzień Dobry TVN" żartowano z bójki Dody i Szulim. Was też rozbawił ten tekst?

Zobacz: Jolanta Pieńkowska tańczy do "My Słowianie" na scenie DDTVN

Mołek o bójce Dody z Szulim
Akpa
Newsy
Mołek żartuje z bójki Szulim i Dody na konferencji? Zobacz wideo
Dziennikarka dopiekła Agnieszce. Ta nie pozostała dłużna

W ostatnią środę miał w Chorzowie miejsce głośny incydent z udziałem Dody i Agnieszki Szulim , o którym dyskutuje się do dziś, a medialna wrzawa wokół tej sprawy jeszcze nieprędko opadnie. W weekend dziennikarka gościła w "Dzień Dobry TVN", gdzie ze szczegółami opowiedziała o starciu z wokalistką i zapowiedziała, że podejmie odpowiednie kroki prawne. Przypomnijmy: "To była zaplanowana napaść! Z Dorotą Rabczewską spotkamy się w sądzie, nie odpuszczę" Relacji z awantury wysłuchiwała wtedy prowadząca weekendowe wydanie Magda Mołek . Dziś obie panie pojawiły się dzisiaj na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style, gdzie Mołek prowadzi swój autorski cykl "W roli głównej", Szulim natomiast "Stylowy Magazyn". Tradycyjnie już każda z gwiazd miała chwilę, aby w paru słowach opowiedzieć o swoim programie. Przyszła również kolej na Magdę Mołek i wtedy nieoczekiwanie wywiązał się między nią a Szulim dialog, w którym Magda prawdopodobnie nawiązywała do ostatnich wydarzeń i głośnej rzekomej bójki w Chorzowie.   Mołek: Chciałam zaprosić koleżankę Szulim, gdyby chciała do raju z tej swojej podłogi... Szulim: Mogę coś dodać? Bo ja staję w takiej kolejce w poczekalni, bo Magda obiecała mi, że przemyśli to, że mnie zaprosi do programu już w poprzedni sezonie i ja czekam cały czas. Czekam! Mołek: Żebyśmy się tylko nie pobiły! Poniżej wideo: Zobacz: Edyta Górniak skomentowała bójkę Dody i Szulim Gwiazdy na konferencji TVN Style:

Maja Sablewska o bójce Dody i Szulim
ONS
Newsy
Sablewska pierwszy raz skomentowała bójkę Dody i Szulim. Po czyjej jest stronie?
Na te słowa czekaliśmy najbardziej

Maja Sablewska konsekwentnie odmawiała dziennikarzom komentarzy na temat bójki Dody i Agnieszki Szulim . Na konferencji wiosennej ramówki TVN Style odpowiadała na wszystkie inne pytania, poza tym jednym. Wyjątek zrobiła dla dwutygodnika "Show". Na łamach gazety była menadżerka Rabczewskiej odniosła się do całej sytuacji powściągliwie, ale dość wymownie. Zobacz: Mołek żartuje z Szulim na konferencji TVN: Zapraszam z podłogi w toalecie do... - Mam teraz z Dodą dobry układ koleżeński i wiem, że cokolwiek powiem, niczego nie zmieni w moim życiu, ale w jej już może tak. Ja wychodzę z założenia, nie czyń drugiemu człowiekowi tego, co tobie nie miłe. Myślę tu zarówno o Dodzie, jak i o Agnieszce. To kolejny komentarz w sprawie bójki Dody z Agnieszką Szulim. Dotychczas swoje stanowisko w tej sprawie przedstawili np. Michał Piróg, Michał Wiśniewski, Edyta Górniak, Karolina Korwin Piotrowska i Monika Jarosińska. Lista zapewne wkrótce wydłuży się o kolejne nazwiska. Czyja ocena całej sytuacji była według was najbardziej trafiona? Zobacz: Doda śmieje się z Szulim, TVN i tabloidu. Założyła koszulkę z wymownym nadrukiem Maja Sablewska na imprezie z Dodą:

Doda śmieje się z Szulim i TVN
ONS
Newsy
Doda śmieje się z Szulim, TVN i tabloidu. Założyła koszulkę z dedykacją
Gwiazda ma dystans do całej sprawy

Doda w swojej wersji zdarzeń z Chorzowa informuje, że "nie przewróciła Szulim" , a fakty przedstawione przez Agnieszkę są "sfabrykowane" na potrzeby promocji jej programu "Na językach". Ile w tym jest prawdy? O tym już wkrótce zdecyduje sąd, kiedy sprawa trafi na wokandę. Kiedy Agnieszka komentuje zamieszanie i zbulwersowana tłumaczy całe zajście, czasami musząc wysłuchiwać przytyków kolegów ze stacji, Doda podchodzi do sprawy z dystansem. Na swój prywatny profil na Facebooku dodała zdjęcie, na którym pozuje w koszulce... "skazana na bana" . W ten sposób nawiązuje nie tylko do bójki w toalecie, ale też ostatnich doniesień o bojkocie na antenie TVN-u czy publikacji tabloidów, które sugerowały ostatnio, że straciła kontrakt reklamowy z Media Expert. Przypomnijmy: Mamy oświadczenie Media Expert w sprawie Dody Czujni fani nie omieszkali zapytać Dody, czy planuje wypuścić kolekcję koszulek z nadrukiem. Ta odpowiedziała, że wkrótce trafią do jej queen shopu. Kupicie? Przy okazji zobaczcie jakie profile ustawiła sobie Doda na Facebooku. Zobacz: Mołek żartuje z bójki Dody i Szulim na ramówce TVN Style. Zobacz wideo Zdjęcia z bójki Dody i Agnieszki Szulim:

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner