Party.pl

fiszka orange Advertisement

Oliwia z Love Island
Instagram

Oliwia z "Love Island" pokazała zdjęcie nowego mieszkania w Warszawie. Jest luksusowo!

Oliwia z Love Island
Instagram

Oliwia to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Love Island. Wyspa miłości". Jej burzliwy związek z Maćkiem śledziła cała Polska. Niestety, jak wiemy tych dwoje poza show nie doszło do porozumienia. Oliwia i Maciek postanowili się rozstać.

Mimo wszystko dziewczyna dotrzymała słowa i przeprowadziła się właśnie z Londynu do Warszawy. Zobaczcie, jak wygląda jej mieszkanie w stolicy!

Oliwia z "Love Island" pokazała swoje mieszkanie w Warszawie

Oliwia od dłuższego czasu planowała przeprowadzkę do stolicy. Choć jej kariera w Londynie nabierała tempa, dziewczyna postanowiła wrócić do Polski. Początkowo chciała to zrobić między innymi dla Maćka, aby móc częściej się z nim spotykać. Dlatego gdy okazało się, że tych dwoje nie jest już razem, jej fani byli pewni, że Oliwka zostanie w Wielkiej Brytanii.

Tak się nie stało. Kilka dni temu Oliwia spakowała swój dorobek i przeprowadziła się do Warszawy. Teraz to w Polsce będzie rozwijała swoją karierę. Oliwka pochwaliła się na Instagramie lokum, w którym przyjdzie jej mieszkać. W mieszkaniu gwiazdy "Love Island" króluje biel, szarości oraz złoto. Musimy przyznać, że te wnętrza robią wrażenie! 

Przypomnijmy, że mieszkanie Oliwii w Londynie również było urządzone z niezwykłą klasą. Wygląda na to, że dziewczyna ma do tego smykałkę! 

Podoba wam się jej warszawskie mieszkanie?

Mieszkanie Oliwii z
Instagram

Tak wyglądają pierwsze dni Oliwii w Warszawie

Oliwia z
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25