Impreza uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Niezwykła przyjaźń uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Zobacz, jak imprezowali po finale!

Impreza uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Za nami finał czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że z tej okazji niektórzy uczestnicy wszystkich serii show TVN 7 spotkali się na imprezie! Zdjęcie z niezwykłym podsumowaniem wstawiła Anita Szydłowska z trzeciej odsłony! Zobaczcie, co napisała!

Impreza uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Na imprezie u Anity pojawiła się cała masa uczestników ze wszystkich edycji programu - nie zabrakło więc Wojtka i Agnieszki oraz Asi! Pojawili się m.in. Martyna Końca, Marcin Wichrowski czy Ania Wróbel. Wielkimi nieobecnymi byli oczywiście Łukasz i Oliwia, ale jak wiadomo, para czeka (według ostatnich informacji już na porodówce) na przyjście dziecka! Anita bardzo cieszy się, że mogła poznać uczestników czwartej edycji show:

Cieszymy się że poznaliśmy @agnieszka_lyczakowska i @wojtek_1989 - oglądając ich miałam wiele razy łzy wzruszenia w oczach, przypominałam sobie nasze poczatki.. wspaniale że @samosia_zosia33 stała się taką silną, a zarówno nadal wrażliwą osobą, a zabrakło z nami Oliwii i Łukasza- którym gratulujemy serdecznie maleństwa i mamy nadzieję że chłopaki będą się bawić razem niebawem😁 👶🏼👶🏼 Eksperci♥️ świetnie się spisaliście 💪 to kto następny ? 😆 "Odwaga jest początkiem drogi , a szczęście jej końcem" 👰🏼🤵🏼♥️⭐ - pisze Anita, która również spodziewa się dziecka.

Zobaczcie! Czekacie na piąty sezon?

Zobacz także: Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów biorą ślub! Dlaczego?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czwarta edycja @slubodpierwszegowejrzenia zakończyła się w telewizji, ale jest to dopiero pierwszy rozdział historii ich wspólnego życia w którym będzie wiele niesamowitych chwil i wiele przeszkód. Sukces programu to nie tylko te pary które zostały razem, ale też to jak inni uczestnicy wzmocnili samych siebie , jaką pewność siebie zdobyli i jak rozwinęli się w swoich pasjach i ile dowiedzieli się o sobie. Każdy z nich jest inny, ale te doświadczenia którymi możemy się wymieniać stworzyły prawdziwe i długotrwałe przyjaźnie - wiemy że możemy na nich liczyć- nie tylko kiedy są blisko, ale też kiedy trzeba przejechać całą Polskę. Cieszymy się że poznaliśmy @agnieszka_lyczakowska i @wojtek_1989 - oglądając ich miałam wiele razy łzy wzruszenia w oczach, przypominałam sobie nasze poczatki.. wspaniale że @samosia_zosia33 stała się taką silną, a zarówno nadal wrażliwą osobą, a zabrakło z nami Oliwii i Łukasza- którym gratulujemy serdecznie maleństwa i mamy nadzieję że chłopaki będą się bawić razem niebawem😁 👶🏼👶🏼 Eksperci♥️ świetnie się spisaliście 💪 to kto następny ? 😆 "Odwaga jest początkiem drogi , a szczęście jej końcem" 👰🏼🤵🏼♥️⭐ #ślubodpierwszegowejrzenia #marriageatfirstsight #friends #family #przyjaciele #rodzina #tvn #love #final #happy #rokpóźniej #storyofmylife

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Oliwia i Łukasz nie pojawili się na imprezie, gdyż czekają na poród!

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43