Agent Gwiazdy 4  kto odpadł
Instagram
TV-Show

Kłótnia o wodę, strzelanie do uczestników i park linowy! Kto odpadł z Agenta?

Kłótnia o wodę, strzelanie do uczestników i park linowy! Kto odpadł z Agenta?

Kolejny odcinek programu "Agent - Gwiazdy" już za nami! Na uczestników znów czekał szereg zadań, ale zanim pojawiły się przysłowiowe schody, gwiazdy musiały opanować śmiech! Komu poszło najlepiej?A kto odpadł z programu? Przeczytajcie, co działo się w 5. odcinku!

Słyszeliście jak Andrzej Gołota poznał swoją żonę? Zobaczcie, co zdradziła nam Mariola Gołota!

Kto odpadł z Agenta? 

W ostatnim odcinku programu pożegnaliśmy Agatę Nizińską. Nikt nie spodziewał się, że piosenkarka odpadnie. Wiele osób stawiało na Wiktora Mrozika, jak i Damian Kordas wzbudził spore podejrzenia u uczestników. Niektórzy zaczęli też zastanawiać się czy Kołakowska lub Koterski nie są agentami? W programie nie brakowało emocji!

Rozumiem różne sposoby na manipulacje i ukrywanie swoich emocji - powiedziała Viola Kołakowska mówiąc o Wiktorze. 

Zobacz także: Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"

Pierwsze zadanie od Kingi Rusin polegało na zdjęciu butów i wsunięciu bosych stóp pod kotarę. Uczestnicy nie mogli się śmiać, gdy pod stołem byli… łaskotani! Gwiazdy walczyły o dwa immunitety, nie o pieniądze. Pierwsza (jeszcze przed startem zadania) zaśmiała się Mariola Gołota, która została sprowokowana przez Miśka Koterskiego zaczepkami. Żona Andrzeja oburzyła się i szybko wywiązała się kłótnia między gwiazdami. Poszło o ciepłą wodę, którą żona Gołoty zużyła całą! 

- Mariola specjalnie myła się tyle czasu, aż skończyła się ciepła woda - wyznała Angelika Mucha. 

- Dlaczego spadła na nas kara? - zapytał Misiek.

- Bo was nie lubię - odpowiedziała mu Mariola. 

Immunitety wygrali Viola Kołakowska i Misiek Koterski.

Konflikt między Violą i Kasią

W programie doszło też do konfliktu między Violą i Kasią Wołejnio. 

- Szczuje wszystkich między sobą takim syfem i takim chamstwem, że się nie mieści - powiedziała Kołakowska. 

Ty jesteś fałszywa jak pies i zawsze byłaś - odpowiedziała jej Kasia.

W kolejnym zadaniu uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy: quadowców, snajperów i łuczników. Quadowcy mieli przewieźć strzały do łuczników, podczas gdy snajperzy strzelali do nich (Viola i Misiek) broniąc swoich immunitetów. Angelika Mucha została postrzelona jako pierwsza. 

- Najbardziej chciałam upolować jedna osobę, była nią Kasia - powiedziała Kołakowska. - Dostała? Jeeeest dostała! 

- Niech Viola wywali na mnie jeszcze jeden magazynek. Nie ma problemu - odparła Wołejnio.  

Mariola Gołota, której udało się dojechać do łuczników zgubiła po drodze strzały! 

- Wyobrażałam sobie, że jeśli Michał zobaczy, że ja jestem na kładzie do wyładuje całą serię na mnie - wyznała Mariola.

- Największy szał był na Mariolę - przyznał Koterski!

Łucznikom nie udało się zestrzelić immunitetów Miśka i Violi na tarczy. Ale skoro snajperzy nie postrzelili wszystkich uczestników, to i tak gwiazdy straciły immunitety.

Zobacz także
Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha

TYLKO U NAS! Edyta Górniak będzie gwiazdą show TVN "Agent Gwiazdy"!

Agent Gwiazdy

Jest zwiastun "Agent Gwiazdy 4"! Łzy i strach Górniak, nerwy Koterskiego... Kogo nie polubili uczestnicy?

Trzeciego zadania nie było. Gwiazdy musiały przejść test o Agencie, gdzie pięć pytań dotyczyło przyszłej konkurencji, jaką było przejście parku linowego. Angelika Mucha, która wcześniej była liderką grupy została z tej funkcji zwolniona. Stało się tak na prośbę m.in. Miśka Koterskiego i Marii Sadowskiej, którzy wytypowali na nowego lidera Mariolę. Żona Gołoty nie odzywała się od doby do pozostałych uczestników. Wybór jej jako lidera miał być formą przeprosin.

Pierwsi park linowy przeszli Rafał Jonkisz i Andrzej Gołota. Gwiazdy otrzymały jokery cofające, dzięki którym mogły anulować złe odpowiedzi w teście. Z programem pożegnała się Mariola. 

Zostawiam mężulka w waszych rękach. Więc nie zróbcie mu krzywdy - powiedziała Mariola.

Myśleliście, że Mariola jest Agentem?

East News

Kto jest Agentem?

x-news.pl

Zobacz także: Dramatyczne wyznanie Edyty Górniak! "Moje dziecko umierało"

Instagram
TV-Show
Michał Koterski nie chciał wziąć udziału w Agencie! Wiemy dlaczego zmienił zdanie...
Michał Koterski nie chciał wziąć udziału w Agencie! Wiemy dlaczego zmienił zdanie...

Michał Koterski jest jednym z uczestników w nowej edycji  " Agent- Gwiazdy ". Aktor rzadko bierze udział w tego typu programach i jak twierdzi ma już za sobą ekstremalny etap w swoim życiu i teraz stara się cieszyć stabilizacją i rodziną. Gwiazdor powiedział Party.pl, że wcale nie chciał wziąć udziału w programie. Nie uwierzycie, kto namówił go do zmiany decyzji! Przy okazji Misiek Koterski wyznał, dlaczego zmienił zdanie i jaki był główny powód. Niedawno aktor zmienił mieszkanie i obawiał się zostawić żonę i synka, aby sami radzili sobie z remontem! Na szczęście Marcela Leszczak ze wszystkim sobie poradziła. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co o swojej żonie mówi Koterski!    Marcela Leszczak, Misiek Koterski Zobacz także :  Marcela Leszczak zrobiła coś wyjątkowego dla Miśka Koterskiego! Taka żona to skarb

Maria Sadowska Agent Gwiazdy
Instagram
Newsy
Wzruszające wyznanie Andrzeja Gołoty w "Agencie - Gwiazdy". Kto odpadł z programu?
Wzruszające wyznanie Andrzeja Gołoty w "Agencie - Gwiazdy". Kto odpadł z programu?

Kolejny odcinek " Agenta - Gwiazdy " już za nami! W zeszłym tygodniu nie pożegnaliśmy żadnego uczestnika, ale czy tym razem również wszystkim się poszczęściło? Na gwiazdy znów czekało mnóstwo trudnych zadań. Kto poradził sobie najlepiej, a kto wrócił do domu? Zobaczcie, co działo się w 7. odcinku programu.  Kto odpadł z Agenta? W kolejnym odcinku "Agenta - Gwiazdy" uczestnicy musieli dobrać się w pary, jednak nie współpracowali ze sobą, a rywalizowali o to, kto najdłużej utrzyma się na flyboardzie. W półfinale znaleźli się Rafał Jonkisz, Andrzej Gołota, Maria Sadowska i Angelika Mucha. Najlepiej poszło jednak Rafałowi i Marysi, którzy zmierzyli się ze sobą w finale. Ostatecznie pojedynek wygrał Rafał i grupa zarobiła 30 tysięcy złotych!  Zobacz także:   Mamy zwiastun "Agent-Gwiazdy"! Andrzej Gołota bez Marioli nie poradzi sobie? Kolejne zadanie również nie należało do najprostszych! Gwiazdy znów musiały dobrać się w pary, ale tym razem zadanie polegało na przejściu "krzyża", gdzie na drodze stały skrzynki z immunitetami, pieniędzmi i jokerami. Pary miały potem wymienić się informacjami. Mogły kłamać na temat tego, co znajduje się w środku lub zmylić swoich przeciwników.  Misiek Koterski był z Rafałem Jonkiszem, a Angelika Mucha z Kasią Wołejnio. Po stronie Rafała był immunitet. Jedyne na czym mi zależało, to aby immunitetu nie dostała Kaśka - powiedział Misiek Koterski. Misiek wiadomo, że wszystko zrobi, abym szybko przegrała - odpowiedziała Kasia. Kolejno zmierzyli się ze sobą Maria Sadowska z Andrzejem Gołotą i Viola Kołakowska z Wiktorem Mrozikiem. Pary nie potrafiły dojść do porozumienia, co wykorzystał Damian Kordas, który przez cały czas podsłuchiwał...

Maria Sadowska agent gwiazdy
instagram
Newsy
Kto dostał się do półfinału "Agenta - Gwiazdy 4"? Zostało już tylko czterech uczestników!
Kto dostał się do półfinału "Agenta - Gwiazdy 4"? Zostało już tylko czterech uczestników!

Kolejny odcinek programu " Agent - Gwiazdy " już za nami. Ostatnio z programem pożegnała się Kasia Wołejnio, która odpadła już dwa razy. W 11. odcinku na uczestników znów czekało mnóstwo trudnych zadań. I wyjątkowo odwiedzili ich... bliscy! Kto tym razem odpadł z "Agenta"? Przeczytaj, co się działo. Kto odpadł z Agenta? W 11. odcinku uczestnicy musieli ułożyć się na hamaku i nie odrywając nóg z niego utrzymać przed sobą  w prawym ręku kulę z wodą. Między gwiazdami zaczęła panować napięta atmosfera. W programie zostali już tylko Angelika Mucha , Damian Kordas, Maria Sadowska , Michał Koterski i Viola Kołakowska. Pierwsza po ponad godzinie kulę upuściła Angelika.  - Co za absurdalna sytuacji skurcz w nodze, kula w ręku - powiedziała Kołakowska, która odłożyła swoją kulę i przestała walczyć o immunitet.  - Damian po co ty z nami walczysz? Jak wygrasz to się zmarnuje immunitet - mówiła Maria, która prosiła Kordasa, aby odłożył kulę z wodą. Zadanie wygrał Misiek, po tym jak Damian pomógł koledze i specjalnie upuścił kulę.  Kolejne zadanie polegało na jedzeniu dań, które przygotowali dla nich bliscy gwiazd! Jeśli, ktoś z uczestników wspomniał o swoim przyjacielu czy ukochanej osobie grupa dostała tysiąc złotych. Po posiłku prowadząca program Kinga Rusin zaprosiła przyjaciół i rodzinę gwiazd, czego nikt się nie spodziewał!  W trzecim zadaniu Damian Kordas miał odczytać cyfry, które mieli mu przekazać pozostali uczestnicy. Misiek był w parze z Angeliką, a Viola z Marią. Niestety Damianowi nie udało się poprawnie odgadnąć liczb.  Jeżeli Damian jest Agentem, to na pewno mu tego nie wybaczę, bo znamy się już tyle czasu i to byłby szok - wyznała Angelika. ...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik