Party Stories
Maciej Kurzajewski zawieszony w TVP
ONS
TV-Show

TVP zawiesiła Macieja Kurzajewskiego! Co się stało? Czy zniknie z programu „Świat się kręci”?

Maciej Kurzajewski został zawieszony przez władze TVP! Wszystko przez jego wypowiedzi w programie "Świat się kręci", gdzie promował premierowy odcinek "Rinke za kratami" w telewizji Polsat. Jak wyglądała wpadka Kurzajewskiego? Podczas programu rozmawiano o stresie w pracy  i w trakcie rozmowy pokazano m.in. wspólne zdjęcia producenta Rinke Rooyensa i Kurzajewskiego. Prowadzący skomentował wówczas ich wspólną fotografię:


Nie chciałem, żeby Rinke Rooyens, producent programu „Świat się kręci” stresował się, bo on ma dzisiaj premierę swojego programu „Rinke za kratami”, 22:10. Państwo wiedzą, gdzie oglądać. Dziękuję.

Zachowanie Macieja Kurzajewskiego skomentowało biuro prasowe TVP.

Promowanie programów stacji konkurencyjnych nie jest dopuszczalne na antenie TVP1. Nie ma i nie będzie zgody na tego typu działania - czytamy na Wirtualnemedia.pl.

Swoje stanowisko w sprawie Macieja Kurzajewskiego przedstawiła także firma Rinke Rooyensa, która produkuje "Świat się kręci".

Ani firma Rochstar, ani jakikolwiek jej przedstawiciel nie tylko nie prosił o taką wypowiedź prowadzącego, ale też nie widział, że padnie.

Jak donoszą Wirtualnemedia.pl zarówno Maciej Kurzajewski jak i przedstawiciele Rochstar złożyli już wyjaśnienia władzom Telewizji Publicznej. Niestety, od piątku dziennikarz jest zawieszony i wciąż nie wiadomo jak potoczą się jego losy. Co ciekawe, to nie był pierwszy raz, kiedy w programie TVP wspominano o show konkurencyjnych stacji. Rok temu, przy okazji wizyty Joanny Moro, mówiono o jej udziale w "Tańcu z gwiazdami".

 

Zobacz również: Kraśko wrócił do pracy po wakacjach z Ferenstein. Młynarska zadała mu na wizji krępujące pytanie

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maciej Kurzajewski zawieszony w TVP
ONS
Newsy
TVP zawiesiła Macieja Kurzajewskiego! Czy zniknie z programu „Świat się kręci”?
Co się stało?

Maciej Kurzajewski został zawieszony przez władze TVP! Wszystko przez jego wypowiedzi w programie " Świat się kręci ", gdzie promował premierowy odcinek " Rinke za kratami" w telewizji Polsat . Jak wyglądała wpadka Kurzajewskiego? Podczas programu rozmawiano o stresie w pracy  i w trakcie rozmowy pokazano m.in. wspólne zdjęcia producenta Rinke Rooyensa i Kurzajewskiego. Prowadzący skomentował wówczas ich wspólną fotografię: Nie chciałem, żeby Rinke Rooyens, producent programu „Świat się kręci” stresował się, bo on ma dzisiaj premierę swojego programu „Rinke za kratami”, 22:10. Państwo wiedzą, gdzie oglądać. Dziękuję . Zachowanie Macieja Kurzajewskiego skomentowało biuro prasowe TVP. Promowanie programów stacji konkurencyjnych nie jest dopuszczalne na antenie TVP1 . Nie ma i nie będzie zgody na tego typu działania - czytamy na Wirtualnemedia.pl. Swoje stanowisko w sprawie Macieja Kurzajewskiego przedstawiła także firma Rinke Rooyensa, która produkuje "Świat się kręci". Ani firma Rochstar, ani jakikolwiek jej przedstawiciel nie tylko nie prosił o taką wypowiedź prowadzącego, ale też nie widział, że padnie . Jak donoszą Wirtualnemedia.pl zarówno Maciej Kurzajewski jak i przedstawiciele Rochstar złożyli już wyjaśnienia władzom Telewizji Publicznej. Niestety, od piątku dziennikarz jest zawieszony i wciąż nie wiadomo jak potoczą się jego losy. Co ciekawe, to nie był pierwszy raz, kiedy w programie TVP wspominano o show konkurencyjnych stacji. Rok temu, przy okazji wizyty Joanny Moro, mówiono o jej udziale w "Tańcu z gwiazdami". Zobacz również: Kraśko wrócił do pracy po wakacjach z Ferenstein. Młynarska zadała mu na wizji krępujące pytanie    

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozują do zdjęć na czerwonym dywanie
ONS
TV-Show
Maciej Kurzajewski WYRZUCONY z programu "Świat się kręci"! Kto go zastąpi?

Mamy złe wiadomości dla fanów Macieja Kurzajewskiego . Dziennikarz nie poprowadzi więcej programu "Świat się kręci" . Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl, Kurzajewskiego zastąpi teraz Artur Orzech . Dziennikarz pozostaje jednak w Telewizji Publicznej i znowu będzie prowadził magazyn "Sport" tuż po głównym wydaniu serwisu informacyjnego w TVP1. Zobaczymy go również w innych programach sportowych. Maciej Kurzajewski wyrzucony z Świat się kręci! Dlaczego? Przypominamy, że kłopoty Macieja Kurzajewskiego zaczęły się kilka dni temu, kiedy to w programie " Świat się kręci" zapowiedział premierowy odcinek nowego projektu Rinke Rooyensa w Polsacie "Rinke za kratami". "Nie chciałem, żeby Rinke Rooyens, producent programu „Świat się kręci” stresował się, bo on ma dzisiaj premierę swojego programu „Rinke za kratami”, 22:10. Państwo wiedzą, gdzie oglądać. Dziękuję. Właśnie po tych słowach władze TVP zawiesiły dziennikarza i wydały oświadczenie, że nie będą akceptować tego typu zachowań. Po kilku dniach stacja podjęła decyzję o usunięciu Kurzajewskiego z programu. Teraz  "Świat się kręci" na zmianę będą prowadzić: Agata Młynarska i Artur Orzech. Żałujecie, że Maciej Kurzajewski nie pojawi się już w programie?   Zobacz również: Będą zmiany w "Świat się kręci"? TVP poważnie rozważa nowe nazwisko   Maciej Kurzajewski zwolniony z programu "Świat się kręci" Artur Orzech nowym prowadzącym "Świat się kręci"  

Maciej Kurzajewski zawieszony w TVP
ONS
Newsy
Maciej Kurzajewski WYRZUCONY z programu "Świat się kręci"!
Kto go zastąpi?

Mamy złe wiadomości dla fanów Macieja Kurzajewskiego . Dziennikarz nie poprowadzi więcej programu "Świat się kręci" . Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl, Kurzajewskiego zastąpi teraz Artur Orzech . Dziennikarz pozostaje jednak w Telewizji Publicznej i znowu będzie prowadził magazyn "Sport" tuż po głównym wydaniu serwisu informacyjnego w TVP1. Zobaczymy go również w innych programach sportowych. Przypominamy, że kłopoty Macieja Kurzajewskiego zaczęły się kilka dni temu, kiedy to w programie " Świat się kręci" zapowiedział premierowy odcinek nowego projektu Rinke Rooyensa w Polsacie "Rinke za kratami". "Nie chciałem, żeby Rinke Rooyens, producent programu „Świat się kręci” stresował się, bo on ma dzisiaj premierę swojego programu „Rinke za kratami”, 22:10. Państwo wiedzą, gdzie oglądać. Dziękuję. Właśnie po tych słowach władze TVP zawiesiły dziennikarza i wydały oświadczenie, że nie będą akceptować tego typu zachowań. Po kilku dniach stacja podjęła decyzję o usunięciu Kurzajewskiego z programu. Teraz  "Świat się kręci" na zmianę będą prowadzić: Agata Młynarska i Artur Orzech. Żałujecie, że Maciej Kurzajewski nie pojawi się już w programie? Zobacz również: Będą zmiany w "Świat się kręci"? TVP poważnie rozważa nowe nazwisko

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner