TV-Show

Krupińska i Michałowski mają podnieść oglądalność "Dzień Dobry TVN"! Miszczak: "To niestabilna sytuacja"

Krupińska i Michałowski mają podnieść oglądalność "Dzień Dobry TVN"! Miszczak: "To niestabilna sytuacja"

W "Dzień Doby TVN" ogromne zmiany! Od marca zobaczymy nową parę prowadzących, a są to Paulina Krupińska i Damian Michałowski! Dlaczego akurat oni? O tym podczas ramówki TVN porozmawialiśmy z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym stacji! Miszczak nie ukrywa, że oglądalność "DDTVN" jest niestabilna, a zmiany w programie mają podnieść wyniki! Czy Paulinie i Damianowi to się uda? Zobaczcie, co nam zdradził Edward Miszczak!

Zobacz także: Oto nowy prowadzący "Dzień dobry TVN". Kim jest Damian Michałowski?

Paulina Krupińska i Damian Michałowski uratują oglądalność Dzień Dobry TVN?

Małgorzata Ohme
EastNews
Newsy
Małgorzata Ohme zastąpiła w "Dzień Dobry TVN" Magdę Mołek: "To dla mnie niekomfortowe"
Małgorzata Ohme zastąpiła w "Dzień Dobry TVN" Magdę Mołek: "To dla mnie niekomfortowe"

Kilka tygodni temu Magda Mołek pożegnała się z programem "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka odeszła ze śniadaniówki, ponieważ była zmęczona pracą. Razem z nią z porannego programu zrezygnował Marcin Meller . Odejście prowadzących wymusiło na TVN poszukanie długoterminowego zastępstwa. Nowymi prowadzącymi stali się Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, którzy znani są widzom stacji. Ale czy dziennikarce uda zastąpić się Magdę Mołek i zyskać sympatię widzów? Zobaczcie, co Małgorzata Ohme myśli o swojej poprzedniczce. Czy duet Chajzer i Ohme stanie się tak popularny jak Wellman i Prokop? Zobaczcie!  Zobacz także:   Który z nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN" wypadł najlepiej? Głosuj!

Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi Dzień Dobry TVN!
ONS
Newsy
Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"!
Znamy nowych prowadzących program "Dzień dobry TVN"

We wtorek 25 lutego, podczas oficjalnej ramówki stacji TVN potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, dotyczące nowych prowadzących program "Dzień Dobry TVN". Teraz już oficjalnie wiadomo, że nowymi twarzami śniadaniówki zostali... Paulina Krupińska i Damian Michałowski! Czy ten duet przypadnie do gustu widzom? Przekonamy się już wkrótce na antenie TVN!  Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"! Już od pewnego czasu w mediach pojawiały się spekulacje na temat nowych prowadzących program "Dzień Dobry TVN". Stacja jednak nie ujawniała szczegółów, aż do prezentacji wiosennej ramówki TVN, która odbyła się we wtorek 25 lutego. Wtedy też wszystko stało się jasne! Nowymi gospodarzami śniadaniówki będą Miss Polonia Paulina Krupińska oraz związany do tej pory ze stacją Polsat i Radiem Zet, dziennikarz Damian Michałowski. Zobacz także:  Plejada gwiazd na wiosennej ramówce TVN. Rozenek, Janachowska, Kożuchowska. Kto jeszcze zaskoczył kreacją? Od pewnego czasu "Dzień Dobry TVN" boryka się ze spadkiem oglądalności. Stacja zmieniła już porę emisji śniadaniówki, a teraz do grona prowadzących dołączyła dwie nowe osoby. Myślicie, że piękna Paulina Krupińska i Damian Michałowski stworzą duet, który przyciągnie widzów, a program wróci na pozycję lidera pod względem oglądalności? Tego zapewne dowiemy się już niebawem.  Paulina Krupińska została nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"! Piękna miss stworzy duet z dziennikarzem Damianem Michałowskim, który do tej pory był związany ze stacją Polsat i Radiem Zet. Michałowski był między innymi prowadzącym "Wyspę przetrwania".  

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?
x-news
TV-Show
Zmiana emisji "Dzień Dobry TVN"! Czy ta decyzja poprawi wyniki oglądalności? 
Zmiana emisji "Dzień Dobry TVN"! Czy ta decyzja poprawi wyniki oglądalności? 

Kolejne zmiany w emisji programu "Dzień Dobry TVN"! Jak podają wirtualnemedia.pl flagowy śniadaniowy program TVN od 2 marca będzie nadawany ponownie od godziny 8:00, a nie jak wcześniej, od 7:30. Portal przypomina, że taką decyzję podjęto w sierpniu 2019 roku. Skąd zmiany? Nowa emisja "Dzień Dobry TVN" Od 2 marca "Dzień Dobry TVN"  będziemy mogli oglądać od godziny 8. Czy na taką decyzję mają wpływ wyniki oglądalności? W styczniu 2020 roku program przegrał z "Pytaniem na śniadanie", czyli największym swoim konkurentem w paśmie. "DDTVN" oglądało średnio 377 tys. widzów, zaś "PnŚ" ponad 485 tys. Przypomnijmy - program TVP 2 nadawany jest od 7:15, czyli ponad 45-minut dłużej.  A co Wy lubicie oglądać bardziej? Zobacz także:   Anna Wendzikowska o wpadce kolegów z DDTVN! Jak ocenia zachowanie Anny Kalczyńskiej? Prowadzący "Dzień Dobry TVN" pozostają bez zmian! Wśród nich są m.in. Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska czy Andrzej Sołtysik.   

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner