Uczestnicy Big Brothera
East News
TV-Show

Klątwa "Big Brothera"? Kilku uczestników reality show zmarło w tajemniczych okolicznościach...

Klątwa "Big Brothera"? Kilku uczestników reality show zmarło w tajemniczych okolicznościach...

Już w niedzielę 17 marca wraca Big Brother. Show wraca niemal dokładnie po 18 latach Pierwszy odcinek polskiej edycji "Big Brothera" został wyemitowany 3 marca 2001 roku. Jej uczestnicy z dnia na dzień stali się gwiazdami, o których dyskutowali wszyscy. Gulczas, Klaudiusz, Manuela - do tej pory uchodzą za kultowe postaci w polskiej popkulturze. Uczestnicy kolejnych edycji "Big Brothera" również bardzo szybko zyskiwali popularność. Niektórzy twierdzą jednak, że nad tym programem wisi klątwa...

"The Voice of Poland 12": Piotr Lato z "Big Brothera" zaśpiewa z partnerką! Przejdą do kolejnego etapu?

Tajemnicze zgony uczestników reality show

Pierwszą uczestniczką "Big Brothera", którą miała dotknąć wspomniana klątwa, była Anna Baranowska. Kobieta wzięła udział w 1. edycji show TVN. Niestety, widzowie nie zapałali do niej sympatią i Anna pożegnała się z programem jako pierwsza. Później słuch po niej zaginął. Aż do momentu, gdy okazało się, że jej ciało znaleziono w mieszkaniu jej partnera. Śledczy ustalili, że prawdopodobną przyczyną jej śmierci było zatrucie alkoholem.

Zobacz także

Manuela, Gulczas i Janusz odwiedzili studio DD TVN. Jak wyglądają dzisiaj gwiazdy 1. edycji "Big Brothera"?

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia show "Azja Express"

Nie tylko Agnieszka Woźniak-Starak! Kto jeszcze poprowadzi "Big Brothera"? Wiemy!

Anna Baranowska to nie jedyna osoba, którą miała dotknąć klątwa programów typu reality show. Aż dwóch uczestników "Baru" (show emitowane przez Polsat w latach 2002-2004 - przyp. red.) również nie żyje. Marian Majewski zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego ciało znaleziono pod koniec marca 2011 roku na torach kolejowych w Pardubicach w Czechach. Być może mężczyzna sam odebrał sobie życie. Tak jak jego kolega z programu - Roman Szewczyk zmarł w szpitalu tuż po tym, jak w sylwestrową noc oblał się benzyną i podpalił. 

Myślicie, że klątwa reality show naprawdę istnieje?

Big Brother 1 uczestnicy
East News

Będziecie oglądać najnowszą edycję?

Kto poprowadzi nową edycję programu
East News

Zobacz także: Pamiętacie córkę Klaudiusza Sevkovica z "Big Brothera"? Teraz Vanessa jest prawdziwą seksbombą! ZDJĘCIA

ONS.pl
Newsy
Czy Big Brother prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak będzie hitem? Ocenia Doda!
Czy Big Brother prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak będzie hitem? Ocenia Doda!

Doda doskonale zna formułę programów typu reality show. W końcu sama wzięła udział w pierwszej edycji programu "Bar". Jak sama przyznaje to była trampolina do sławy dla jej zespołu. Reporter Party.pl zapytał gwiazdę, co sądzi o nowej prowadzącej "Big Brothera". Nie uwierzycie, co nam powiedziała Doda. Takiego wyznania na temat powrotu do tego formatu się nie spodziewaliśmy.  Obejrzycie wideo i sprawdźcie, jak gwiazda ocenia Agnieszkę Woźniak-Stara k! Zdradziła nam też czy ta formuła sprawdzi się w dzisiejszych czasach, w dobie wszechobecnych mediów społecznościowych...     Zobacz także :  Doda zadała szyku na urodzinowym koncercie! Spójrzcie tylko na kreację gwiazdy!

Łukasz Darłak - kim jest?
TV-Show
Jeden z uczestników "Big Brothera" to aktor z serialu TVN!? Był też chłopakiem znanego pisarza!
Jeden z uczestników "Big Brothera" to aktor z serialu TVN!? Był też chłopakiem znanego pisarza!

Po 11 latach przerwy na antenę TVN, a dokładniej TVN7, wrócił szalenie popularny program pt. "Big Brother" . Uczestnicy pierwszych edycji reality show błyskawicznie stali się gwiazdami. Czy taki los czeka również osoby, które 17 marca weszły do domu Wielkiego Brata? Przekonamy się o tym już niedługo. Okazuje się jednak, że wśród nowych uczestników jest już ktoś, kto ma wiele wspólnego z polskim show-biznesem. Czy to możliwe, że producenci show nie wiedzieli, że zapraszają do programu osobę, która grała już wcześniej w... serialu TVN?! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

Jarosław Ostaszkiewicz z Big Brothera
East News
TV-Show
Pamiętacie, kto był pierwszym polskim Wielkim Bratem? Jego głos znali wszyscy! Czym się dziś zajmuje?
Pamiętacie, kto był pierwszym polskim Wielkim Bratem? Jego głos znali wszyscy! Czym się dziś zajmuje?

"Big Brother" wraca na antenę TVN7! 17 marca o godzinie 20 zobaczymy pierwszy odcinek tego szalenie popularnego reality show. Na razie nie wiadomo, kto pojawi się wśród uczestników nowego "Big Brothera" . Jedyną pewną rzeczą jest to, że show poprowadzą: Agnieszka Woźniak-Starak , Bartek Jędrzejak, Ula Chincz oraz Małgorzata Ohme. W poprzednich edycjach w tej roli występowała między innymi Martyna Wojciechowska oraz Andrzej Sołtysik. Jednak jedną z najważniejszych osób w "Big Brotherze" jest sam Wielki Brat. Pamiętacie, kto nim był w pierwszych edycjach? Jarosław Ostaszkiewicz jako pierwszy polski Wielki Brat W początkowych edycjach w rolę Wielkiego Brata wcielał się Jarosław Ostaszkiewicz. Jego twarz i prawdziwe imię i nazwisko ujawniono dopiero w finale "Big Brother 3". Wcześniej widzowie oraz sami uczestnicy znali jedynie jego charakterystyczny, głęboki głos, który zlecał im różne zadania i rozmawiał z nimi w tzw. "pokoju zwierzeń". Jarosław Ostaszkiewicz z wykształcenia jest reżyserem teatralnym oraz telewizyjnym. Zajmował się takimi programami, jak choćby "Lalamido", "Fabryka gwiazd" czy też "Mamy cię". Co ciekawe, gdy zrezygnował z funkcji Wielkiego Brata, stał się jednym z producentów "Big Brothera 4.1". W 2004 roku prowadził program "Kłamca" na Polsacie. Z kolei w 2018 roku został kierownikiem redakcji publicystyki i reportażu TVP Info. Pamiętacie jego głos? Uczestnicy "Big Brothera" czuli przed nim respekt Zobacz także:  Pamiętacie córkę Klaudiusza Sevkovica z "Big Brothera"? Teraz Vanessa jest prawdziwą seksbombą! ZDJĘCIA

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner