Qczaj

 

Kolejny sezon "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami! Poznaliśmy już wszystkie gwiazdy, które wezmą udział w tanecznym show. Do sieci wyciekła również lista tancerzy, którzy będą partnerować m.in. sportowcom, muzykom i modelom. Polsat wypuścił właśnie oficjalny zwiastun programu. Trzeba przyznać, że tak nowoczesnego spotu dawno w telewizji nie było. 

 

Oficjalny zwiastun "Tańca z Gwiazdami"

Nieoficjalnie wiadomo już, że Justyna Żyła nie zatańczy ze Stefano Terrazzino. Tancerz wrócił do programu, jednak w tym sezonie będzie uczył kroków tańca Agnieszkę Radwańską! Z kolei Justyna zatańczy z Tomaszem Barańskim, który w czwartej edycji programu z Eweliną Lisowską wygrali Kryształową Kulę! 

 

Taneczne show na ekranach naszych telewizorów obejrzymy już 1 marca. Na parkiecie zmierzy się ze sobą dwanaście par. Oprócz Żyły i Radwańskiej zatańczą: Joanna Mazur, Jakub Kucner, Mariusz Węgłowski, Qczaj, Anna Jagodzińska, Czadoman, Dominika Tajner-Wiśniewska, Sebastian Stankiewicz i Macademian Girl. Występy profesjonalnych tancerzy i gwiazd ocenią: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Aleksandra Jordan. Co ciekawe, Agnieszka Radwańska nie weźmie pieniędzy za udział w show. Gażę za każdy odcinek przekaże na cele charytatywne, a dokładnie UNICEF.

 

Telewizja pokazała już oficjalną zapowiedź programu, jednak jeszcze bez tancerzy. Nowoczesny klip spodobał się internautom! Gwiazdy nie tańczą na parkiecie, ani nie pozują oficjalnie do zdjęć. Co zatem robią? Zobaczcie!

 

Zobacz też: Poznaliśmy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"!? Do sieci wyciekła lista z nazwiskami tancerzy i gwiazd

 

Oficjalny zwiastun programu

 

Qczaj zatańczy z Pauliną Biernat 

Taniec z Gwiazdami uczestnicy
instagram

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami