Justyna Żyła na Instagramie
Instagram

Justyna Żyła już nie narzeka na swojego partnera z "Tańca z Gwiazdami"? Kilka dni temu media informowały, że Justyna nie była zachwycona, gdy dowiedziała się, że w tanecznym show wystąpi w parze z Tomaszem Barańskim. Według doniesień "Faktu" była żona Piotra Żyły chciała trenować ze Stafano Terrazzino. Niestety, wiadomo już, że Stefano zatańczy z Agnieszką Radwańską, a Justyna Żyła będzie walczyć o Kryształową Kulę razem z Tomaszem Barańskim. Teraz, po kilku dniach wspólnych treningów, Justyna Żyła zmieniła zdanie na temat swojego tanecznego partnera! 

Tomasz Barański zdobył serce Justyny Żyły

Jak informuje "Fakt", Justyna Żyła jest zachwycona Tomaszem Barańskim. Informator dziennika zdradza, że gwiazda najnowszej edycji tanecznego show Polsatu rozkwita u boku przystojnego tancerza. 

Mówi, że w jego ramionach czuje się znowu kobieca. Taniec bardzo ją otwiera. Od rozstania z Piotrem nie czuła się tak świetnie - zdradza źródło "Faktu". Nie spodziewała się, że Tomek to taki świetny facet.

Czy Justyna Żyła i Tomasz Barański mają szansę wygrać 9. edycję "Tańca z gwiazdami"? My trzymamy za nich kciuki! Przypominamy, że pierwszy odcinek show Polsatu zostanie wyemitowany już 1 marca, w piątek o godzinie 20:05. Zanim jednak zobaczymy premierową odsłonę "TzG" zobaczcie, jak Justyna i Tomek radzą sobie na treningach!

Zobacz także: Tomasz Barański znów jest zakochany! Zobacz, jak wygląda jego nowa dziewczyna!

Justyna Żyła i Tomasz Barański trenują do "Tańca z Gwiazdami".

Czy Justyna i Tomek wygrają 9. edycję "Tzg"?

Justyna Żyła i Tomasz Barański na planie TZG
Instagram