Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP wstrząsnęło wszystkimi. Dziennikarka od 12 lat prowadziła program śniadaniowy "Pytanie na Śniadanie" a widzowie uwielbiali ją w tej roli, szczególnie w duecie z Tomaszem Kammelem, z którym Marzena miała wspaniałą relację. 16 lutego na swoim profilu napisała, że definitywnie zakańcza współpracę z Polską Telewizją:

Reklama

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej.

Ta decyzja przede wszystkim wstrząsnęła fanami "Pytania na Śniadanie", ale także samo TVP czy koledzy po fachu niejednokrotnie powtarzali, że odeszła osoba profesjonalna, życzliwa i niezwykła. Podczas ramówki TVP udało nam się szczerze porozmawiać z Idą Nowakowską, prowadzącą "PnŚ" i zapytać ją o jej osobiste uczucia na temat odejścia Marzeny Rogalskiej. Sprawdźcie, co nam powiedziała!

Zobacz także: Marzena Rogalska umieściła pierwszy wpis po odejściu z TVP: "Uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie"

Ida Nowakowska często powtarza, że ekipa współtworząca "Pytanie na Śniadanie" jest jak wielka rodzina. Jak ona sama przyjęła rozstanie z Marzeną Rogalską?

ONS
Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama