Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise": Marietta zakończyła związek z Chrisem! "Nie będę tego żałować"

Hotel Paradise: koniec związku Marietty i Chrisa! Co się stało? Czy wrócą do siebie?

W dzisiejszym, środowym (25.03) odcinku "Hotelu Paradise" nie zabraknie kolejnych emocji. Sielanka w związku Chrisa i Marietty zostanie zakłócona przez pojawienie się nowego uczestnika, Łukasza! Czy to koniec ich relacji? Zobaczcie, co się dziś wydarzy! Z ust Marietty padną naprawdę poważne słowa!

"Od razu grzecznie podziękowałam" Klaudia El Dursi na początku nie chciała poprowadzić "Hotelu Paradise". Dlaczego?

"Hotel Paradise" - Marietta kończy związek z Chrisem!

Już we wczorajszym odcinku mogliśmy zauważyć, że Chris nie jest zadowolony z tego, że jego partnerka złapała dobry kontakt z nowym uczestnikiem. Co więcej, 24-latka chciała wzbudzić u niego poczucie zazdrości i zobaczyć, czy Chrisowi na niej zależy. Czyżby jednak sprawy poszły za daleko? Na oficjalnej stronie "Hotelu Paradise" na tvn.pl pojawił się gorący fragment nowego odcinka, a w nim karczemna awantura Chrisa i Marietty!

Dzisiaj pokazał mi. jak bardzo mi nie ufa i jak bardzo można nim manipulować - powiedziała Marietta o Chrisie. 

Następnie doszło do awantury:

Marietta: Niczego się nie dowiedziałeś, tylko sobie wymyślasz cały czas w swojej głowie. Na tym kończę tą relację i to Ci mówię szczerze i nie będę tego żałować.

Chris: No to zaj***cie… Brawo

O co dokładnie poszło? Dlaczego Marietta zdecydowała się na tak odważny krok? Czy to definitywny koniec ich związku, a może dadzą sobie szansę? O tym przekonamy się już dziś po godzinie 20. w TVN 7! Czekają nas wielkie emocje!

Co wydarzyło się między Mariettą a Chrisem? "Hotel Paradise" to program pełen niespodzianek i zwrotów akcji! 

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

Rajskie rozdanie już za 2 dni! Czy Marietta wybierze Chrisa? 

Chris i Marietta w
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Quiz z Hotelu Paradise
EastNews
TV-Show
QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

"Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi okazał się hitem stacji TVN7. Za nami już kilka tygodni intryg, sojuszy, romansów na gorącej wyspie Bali! Jak uważnie śledzisz losy uczestników - Chrisa, Marietty, Sandry, Maćka, Violi? Kto się z kim przyjaźni, a kto z kim rywalizuje? Sprawdź się w naszym quizie na temat "Hotelu Paradise"! Czas start!

Zobacz takżeQUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

"Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi okazał się hitem stacji TVN7. Za nami już kilka tygodni intryg, sojuszy, romansów na gorącej wyspie Bali! Jak uważnie śledzisz losy uczestników - Chrisa, Marietty, Sandry, Maćka, Violi? Kto się z kim przyjaźni, a kto z kim rywalizuje? Sprawdź się w naszym quizie na temat "Hotelu Paradise"! Czas start! Zobacz także :  QUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski
TV-Show
"Hotel Paradise": Chris po rozstaniu z Mariettą planuje wyjazd z inną uczestniczką show! 
"Hotel Paradise": Chris i Ola planują razem wyjazd!

Już dwa tygodnie temu zwycięzcy "Hotelu Paradise" poinformowali o swoim rozstaniu. Chris i Marietta, których połączyło uczucie w trakcie trwania show TVN 7, nie są już razem, a powodem zakończenia relacja miała być m.in. różnica charakterów. Choć Witkowska i Ducci rozstali się jednak w przyjaźni i mają ze sobą kontakt, oboje realizują już inne plany. Chris w lipcu wyjeżdża z inną uczestniczką show! O co chodzi? Sprawdźcie! Ola i Chris z "Hotelu Paradise" planują obóz! Już w lipcu Chris wraz z Olą z "Hotelu Paradise" ruszą razem na obóz sportowy w Poznaniu, który odbędzie się w Hotelu Regatta! Zostanie on podzielony na dwie tury, podczas których Ola i Chris będą prowadzić różna sportowe zajęcia (oboje zajmują się tym zawodowo). Ta informacja mocno zaskoczyła fanów programu, bowiem każdy pamięta, że Marietta (związana z Chrisem) i Ola pod koniec "Hotelu Paradise" prowadziły otwartą wojnę, a w finale Ola nie poparła związku Chrisa z Witkowską.  O co poszło? W wielkim skrócie: na początku Ola i Marietta świetnie się ze sobą dogadywały. Jednak Kiepura w pewnym momencie opuściła show, następnie do niego wróciła i chciała namieszać w zgodnej relacji Violi (drugiej przyjaciółki Marietty) z Adamem (z którym była związana przed odejściem). Panie pokłóciły się na wizji, a w finale Kiepura wsparła rywali Chrisa i Marietty.  Zobacz tutaj:  "Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny Wychodzi jednak na to, że Chris w ogóle nie ma żalu do Oli. Ciekawe, co na to Marietta... Chris i Ola planują obozy sportowe!         Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Chris o Lexi
mat. promocyjne TVN
Newsy
"Hotel Paradise": Chris przeprasza Lexi, a ona zazdrości Marietcie ich relacji! O co chodzi?
Marietta i Chris z "Hotel Paradise" są nadal razem, a Lexi żałuje, że była niedostępna dla mężczyzny. Zakochała się po programie?

Pierwszy odcinek " Hotel Paradise - powrót z raju " za nami! Był niemal w całości poświęcony zwycięskiej parze. Marietta i Chris opowiedzieli o swoim związku, wspólnym mieszkaniu, a inni uczestnicy zadawali im pytania, na które oni szczerze odpowiadali. Zobaczcie, co zdarzyło się podczas rozmowy Chrisa z Lexi! Tego chyba nikt się nie spodziewał... Szczere wyznanie Lexi o Chrisie W jednej z części programu uczestnicy wyrażali swoje opinie na temat relacji Marietty i Chrisa. Jedną z tych osób była Lexi, która wyznała, że szczerze zazdrości Marietcie relacji z Chrisem. Sama, będąc z nim w parze była niedostępna i z jej relacji wynikało,  że nie do końca jest z tego zadowolona. Potem do głosu doszedł Chris i rozmowę z Lexi zaczął od przeprosin! Przepraszam Cię, moje zachowanie nie było takie jak powinno - wyznał szczerze, co Aleksandra Domańska przyjęła z ogromnym uśmiechem. Marietta może być zazdrosna? Raczej nie! Jej związek z Chrisem układa się doskonale i para ma coraz więcej wspólnych planów.  Marietta i Chris o wspólnym mieszkaniu! Co zaskakujące zwycięzcy pierwszej edycji "Hotel Paradise" nie tylko zgarnęli wygraną, ale znaleźli miłość, czego zupełnie się nie spodziewali, kiedy zaczynali przygodę w reality-show. Obecnie para mieszka razem i jak jednogłośnie przyznają - świetnie się dogadują. Marietta zmywa, ja gotuję. Zazwyczaj oglądamy film wieczorem i zasypiamy przy filmie - wyznali.  Marietta przyznała, że mają już za sobą poznanie rodzin i jej babcia oraz prababcia są zachwycone Chrisem: Młode małżeństwo, nic się nie dzieje. Moja babcia, moja prababcia wszystkie do mnie dzwonią, że Chris taki fajny. Uczestniczka wyznała też szczerze, że początkowo nie lubiła Chrisa, ale z czasem zmieniała o nim...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner