Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

"Hotel Paradise": Marietta o Chrisie: "Dziękuje że byłeś!" Co na to fani?

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

Finał "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Jedną z par, która oficjalnie wyznaje sobie miłość, jest Chris i Marietta. Fani wierzą, że uczestnicy stworzyli związek także po programie. Ale czy tak jest naprawdę? Najnowszy wpis Marietty zaniepokoił fanów.

 

Flesz ewydanie

 

Marietta komentuje relację z Chrisem!

W "Hotelu Paradise" wszystko jest możliwe, o czym uczestnicy przekonali się już nie raz. Nawet najtrwalsze relacje ulegają zmianom. Nikt nie może być pewny przyszłości, nawet takie pary jak Chris i Marietta, którzy w jednym z odcinków wyznali sobie miłość (warto jednak pamiętać, że w innym rozstali się!). Czy fani mogą być spokojni o ich relację? Tego nie wie nikt, a wpis Marietty nie rozwiewa spekulacji:

Jakość najgorsza ale nie jest to ważne. Dziękuje Ci, dziękuje że byłeś. @chris.hotelparadise.official Już za dwa tygodnie odpowiemy Wam na wszystkie pytania

Fanów przestraszyło jedno zdanie: Dziękuje Ci, dziękuje że byłeś. Czy ich związek to już przeszłość? A może dziewczynie chodziło tylko o pobyt w "Hotelu Paradise"?

Ja się obawiam że dopiero za 2 tygodnie odpowiedzą nam na nasze pytania bo odpadną z programu 😢 mam nadzieję że nie bo trzymam kciuki za was że wygracie - napisała jedna z fanek.

Marietta jednak nie odpowiadała na komentarze. Co o tym myślicie? Wiemy jedno - w "Hotelu Paradise" czekają nas ogromne emocje!

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise


Trzymacie za nich kciuki?

Chris do Marietty - kocham cię

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36