Cezary Pazura, Weronika Książkiewicz, Olga Bołądź na salonach
Eastnews/ONS

Gwiazdy skakały do wody i tańczyły na lodzie. Teraz będą jeździć karetką! Książkiewicz, Bołądź, Pazura...

Cezary Pazura, Weronika Książkiewicz, Olga Bołądź na salonach
Eastnews/ONS

Ruszyły zdjęcia do nowego programu kanału TLC “Gwiazdy w karetce”, w którym zobaczymy pracę zespołów medycznych pogotowia. W programie wezmą udział gwiazdy, które będą towarzyszyć ratownikom medycznym w czasie ich akcji. Kogo zobaczymy w programie?

Gwiazdy w karetce - nowy program TLC

Udział w programie potwierdziło sześć gwiazd: Agnieszka Więdłocha, Weronika Książkiewicz, Olga Bołądź, Radosław Pazura, Piotr Głowacki i Rafał Cieszyński. Jak podają wirtualnemedia.pl, każda z gwiazd na 24 godziny dołączyła do zespołu medycznego karetki i przyglądała się ich pracy. Przed nagraniami programu sami przeszli szereg szkoleń z pierwszej pomocy oraz przeprowadzali rozmowy z ratownikami, bowiem celem programu jest zwiększenie wiedzy społeczeństwa o pierwszej pomocy.

“Gwiazdy w karetce” będą polska wersją holenderskiego formatu „On the ambulance with…”. Program zadebiutuje już jesienią na antenie TLC.

 

Gwiazdy tańczyły już na lodzie, skakały do wody, a teraz będą jeździć karetką. Aż strach pomyśleć, co w przyszłości wymyślą producenci programów z udziałem gwiazd...

 

ZOBACZ: Olga Bołądź w sukience z sieciówki na imprezie Polsatu. Nie zgadniecie ile kosztowała!

 

Weronika Książkiewicz

 

Olga Bołądź na ramówce Polsatu
ONS

 

Radosław Pazura
AKPA

 

 

 

 

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54