Marcin Korcz w Tańcu z Gwiazdami Marcin Korcz w finale 6. edycji Hell's Kitchen Marcin Korcz na premierze filmu "Słaba płeć" Marcin Korcz na premierze "Kochanie chyba cię zabiłem" Marysia (Aneta Zając) i Szymon (Marcin Korcz)
Marcin Korcz w Tańcu z Gwiazdami
1/5
Marcin Korcz w Tańcu z Gwiazdami

TYLKO U NAS! Znamy kolejną gwiazdę programu "Taniec  z Gwiazdami" - to Marcin Korcz, znany wszystkim z serialu "Przyjaciółki"! Fanki hitowej produkcji Polsatu na pewno będą zachwycone udziałem przystojnego aktora w tanecznym show. Jak poradzi sobie na parkiecie?

 

Kim jest Marcin Korcz?

Marcin Korcz (31 lat) urodził się w Krakowie, jest aktorem filmowym oraz absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończył w 2009 roku. Znany z ról w m.in. "Rodzinie zastępczej", "Pierwszej Miłości", "O mnie się nie martw" czy filmów: "Kochaj i tańcz" oraz "Słaba płeć". 

 

Taniec z Gwiazdami - kto zatańczy w nowej edycji?

W show poza Marcinem Korczem, zobaczymy również Michała Malinowskiego, Natalię Szroeder, Mariusza Kałamagę oraz Dominikę Gwit. Już niedługo Polsat przedstawi pełną listę uczestników siódmej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". 

 

Zobacz także: Jeden z jurorów straci pracę w "Tańcu z Gwiazdami"?! Wiemy, jak jest naprawdę!

2/5
Marcin Korcz w finale 6. edycji Hell's Kitchen
Krystian Szczęsny
3/5
Marcin Korcz na premierze filmu "Słaba płeć"
ONS
4/5
Marcin Korcz na premierze "Kochanie chyba cię zabiłem"
Akpa
5/5
Marysia (Aneta Zając) i Szymon (Marcin Korcz)
Polsat