Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
TV-Show

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony zaczynają remont domu. Jaki metraż posiadają i jak będzie wyglądać ich kuchnia?

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony zaczynają remont domu. Jaki metraż posiadają i jak będzie wyglądać ich kuchnia?

Co u Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony? W polu rośnie, krótkie wakacje w Bieszczadach były, a powoli zbliża się wyczekiwany i zapowiadany remont mieszkania młodej pary. Grzegorz  zapowiedział, że za miesiąc ruszy pełną parą z remontem ich 120 m2 mieszkania w domu rodzinnym. A nawet więcej - ich kuchnia będzie utrzymana w białym stylu. Już mają pierwsze akcesoria do niej. Zobaczcie na zdjęcie.

 

Grzegorz z Rolnik szuka żony

 

Dziękujemy pani Edycie za prezent. Za niecały miesiąc zaczynamy remont, 120 m2 do dyspozycji mojej żony. A ja mam tylko pracować dwa razy szybciej i dwa razy bardziej. No cóż... Przynajmniej mam dla kogo :-* Z tego co się orientuję pudełko na herbatę będzie pasować do koncepcji kuchni - napisał Grzegorz Bardowski.

120 m2 to całkiem spore mieszkanie. Ania będzie miała w końcu swoje królestwo :).

 

Zobacz także: Co za wiadomość! Ania i Grzegorz będą mieli dziecko?! Ten wpis rolnika nie pozostawia wątpliwości!

 

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony pobrali się 16 kwietnia 2016 roku.

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony w kościele w dniu ślubu
Facebook

 

Małżeństwo z Rolnik szuka żony prowadzi wspólnie gospodarstwo i bloga o rolnictwie.

Grzesiek z żoną z Rolnik szuka żony

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Grzegorz z Rolnik szuka żony wyjechał z Anią do... Czyżby wreszcie miesiąc miodowy?!
Grzegorz z Rolnik szuka żony wyjechał z Anią do... Czyżby wreszcie miesiąc miodowy?!

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony niedawno świętowali miesięcznicę bycia małżeństwem. Zrobili remont w domu Grzegorza, by Ania mogła w pełni się wprowadzić do męża ... Czyzby wreszcie mieli czas na swój miesiąc miodowy? Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony wrzucili zdjęcie ze wspólnego wypoczynku. Odwiedzili Zamek w Mosznie.     Nie żebym myślał cały czas o pracy, ale mam nadzieję że w polu rośnie :) gdzie dzisiaj odpoczywacie? - napisał przy zdjęciu z żoną rolnik. Posypały się pytania czy to ich miesiąc miodowy? A może tylko wyjazd na weekend? Tak czy inaczej, mimo  że sezon w pełni, Grzegorz nie zapomina, że nie samym rolnictwem człowiek żyje i zabiera swoją żonę na wypady tylko we dwoje :).   Zobacz także: "I ślubuję ci..." Najnowsze zdjęcia ze ślubu kościelnego Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony!   Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony niedawno zamieszkali razem.   Ania, teraz już Bardowska, chyba lubi koszulkę z wyjazdu, bo była też w niej w telewizji.

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony są już miesiąc po ślubie, ale dopiero teraz zamieszkali razem! Mamy ZDJĘCIA
Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony są już miesiąc po ślubie, ale dopiero teraz zamieszkali razem! Mamy ZDJĘCIA

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony 16 maja świętowali miesięcznicę małżeństwa. Ale okazuje się, że młode małżeństwo wcale nie zamieszkało ze sobą od razu po ślubie. Dopiero teraz Grzegorz przeprowadza swoją żonę do swojego miasteczka Uniejowic. Pochwalił się tym na swoim Facebooku.   Ania i Grzegorz wzięli ślub 16 kwietnia. Państwo młodzi zapowiedzieli tuż po ceremonii, że najpierw w planach mają remont domu Grzegorza. Powód? Ania chciała się czuć jako młoda żona jak u siebie, dlatego potrzebne były w domu zmiany. Grzegorz dla swojej żony zrobi wszystko, dlatego dopiero teraz przeprowadził ją z Wrocławia do ich wspólnego już domu w Uniejowicach. Ale czy to nie późno jak na młode małżeństwo, by dopiero miesiąc po ślubie mieszkać razem? :)   Zobacz także: Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" świętują! Jak długo są już małżeństwem? Fani pytają: Kiedy bobasek?   Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony to teraz szczęśliwe małżeństwo.   Ania i Grzegorz swój ślub pokazali w telewizji.  

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
TV-Show
Jakie plany po ślubie mają Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony. Dzieci, pies, a może wybudują dom?
Jakie plany po ślubie mają Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony. Dzieci, pies, a może wybudują dom?

Anna i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony są już dwa tygodnie po ślubie. Para opowiedziała o swoich relacjach i o tym, jak teraz rysuje się ich najbliższa przyszłość. Od razu chcą mieć dzieci? Okazuje się, że najpierw zabierają się za remont domu Grzegorza, aby poczuć się jak u siebie, a nie jak w domu u rodziców. Na razie jako mała rodzinka, może za jakiś czas się powiększy, teraz jednak planujemy mały remoncik, żeby wszystko dostosować pod siebie i móc powiedzieć, że w 100% jesteśmy u siebie - powiedział Gazecie.pl Grzegorz. Ania i Grzegorz na razie oswajają się z myślą, że już są po ślubie. Czy Ania zaskoczyła się jakimiś nowymi cechami charakteru męża? Czy bała się udziału w programie? Jest bardziej otwarty niż w programie, towarzyski, wesoły, to jest ważne dla mnie - powiedziała Gazecie.pl Ania Bardowska i dodała: - Jak zobaczyłam go w telewizji to chciałam go poznać, przekonać czy jest taki jak opisuje. Choć bałam się co ludzie powiedzą, jak zareagują znajomi, rodzina, ale moi bliscy mnie wspierali. A jak czuje się Grzegorz z Rolnik szuka żony  jako świeżo upieczony mąż? Nie minął nawet rok, odkąd znają się z Anią. Pierwszy raz jak zobaczyłem Anię, zobaczyłem piękną, filigranową kobietę, co też mi się podobało. Jestem, jak każdy facet, wzrokowcem. A potem doszły sprawy charakteru i okazało się, że dobraliśmy się idealnie. To jest kobieta o której marzyłem. Jak się poznaliśmy to był taki moment w moim życiu, że wiedziałem, że ona będzie moją żoną - powiedział Gazecie.pl Grzegorz Bardowski. Zobacz także: Grzegorz z "Rolnik szuka żony" szczerze o relacjach z teściami: "Ja tak na odległość troszeczkę..." A Ania?   Ania i Grzegorz poznali się w lipcu na planie Rolnik szuka żony. Mówią, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.  ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner