Michał Malitowski w granatowej marynarce
ons.pl

Komu Michał Malitowski kibicuje w jutrzejszym finale Tańca z Gwiazdami? Chyba wiemy...

Michał Malitowski w granatowej marynarce
ons.pl

Za kogo trzyma kciuki Michał Malitowski w piątkowym finale "Tańca z Gwiazdami 4"? Seksowną Ewelinę Lisowską w parze z Tomkiem Barańskim czy może wysportowanego Łukasza Kadziewicza, któremu partneruje Agnieszka Kaczorowska? Długo wyczekiwany, finałowy odcinek tanecznego show wypadł wpiątek trzynastego. Dla kogo okaże się on pechowy, a dla kogo wręcz przeciwnie?

Michał Malitowski o swoich typach w finale "Tańca z Gwiazdami"

Juror zdradził "Super Expressowi", że taki skład finałowej dwójki jest dużym zaskoczeniem! Typowano raczej, że ostateczna rywalizacja rozgrywać się będzie pomiędzy Eweliną Lisowską i Cleo. Ta ostatnia, niestety, odpadła z programu w ostatnim odcinku. Na parkiecie pozostała zatem bardzo mocna dwójka - wokalistka i siatkarz:

Nikt się nie spodziewał, że najwyższa osoba i najniższa uczestniczka w historii programu będą razem w finale! My spodziewaliśmy się, że w finale będzie rywalizować z Eweliną Cleo! Łukasz nas zaskoczył, technicznie gorzej niż u Cleo, ale osobowościowo super - cytuje Malitowskiego tabloid.

Jakie są typu jurora na zwycięzcę czwartej edycji show?

Ja nikogo nie faworyzuję, niech wygra ten, kto wytrzyma napięcie i odda charakter poszczególnych tańców. Ewelina jest tanecznie świetna, skryta, mamy też sportowca Łukasza, gorszego technicznie, ale daje niezłe show. Cieszę się, że Ewelina i Tomek są z nami. Odpadli w połowie programu, ale mogą jeszcze wygrać - powiedział w wywiadzie dla ipla.tv.

Czyżby tymi słowami subtelnie zdradził, kto jest jego faworytem?

 

Michał Malitowski

 

Michał Malitowski
ONS

 

Ewelina Lisowska i Tomek Barański

 

Ewelina Lisowska i Tomek Barański na ramówce Polsatu
ONS

 

Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska

 

Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska na jesiennej ramówce Polsatu 2015

 

 

 

 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44