Elżbieta Romanowska, Katarzyna Stankiewicz, Agnieszka Popielewicz
ONS

Znamy nową uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami"? Kto nią będzie? Domyślacie się?

Elżbieta Romanowska, Katarzyna Stankiewicz, Agnieszka Popielewicz
ONS

W nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpi... Elżbieta Romanowska! Znana szerszej widowni Jola z serialu "Ranczo" będzie walczyć o Kryształową Kulę. Czy uda jej się wytańczyć zwycięstwo?

Elżbieta Romanowska w "Tańcu z Gwiazdami"

Jeszcze nie niedawno emocjonowaliśmy się zwycięstwem Eweliny Lisowskiej w polsatowskim show, a już mówi się o uczestnikach kolejnej edycji! "Fakt" podał informację, że w najpopularniejszym programie o tańcu udział weźmie aktorka Elżbieta Romanowska:

Jest gwiazdą, z którą żeńska część widzów może się utożsamiać. Jest sympatyczna i ma dobrą energię, ludzie ją lubią - zdradziła tabloidowi osoba ze stacji Polsat.

Gwiazda słynie z pełnych, kobiecych kształtów, z których jest dumna! Aktorka jest też wysoką kobietą - ma 180 centymetrów wzrostu. Przed producentami programu zatem nie lada wyzwanie, by dobrać Romanowskiej odpowiedniego partnera. Kto nim będzie? Zapewne dowiemy się już wkrótce! Jedno jest pewne, przesympatyczna aktorka z pewnością dostarczy widzom programu wielu pozytywnych emocji! A może nawet dzięki intensywnym treningom uda jej się zrzucić kilka kilogramów. Już niejedna gwiazda zawdzięcza temu programowi szczupła sylwetkę! ;)

 

Zobacz też: Pan Lotto i Agnieszka Kaczorowska razem w Tańcu z Gwiazdami?! "Jest piękną kobietą, mogłoby coś z tego wyjść..."

 

Elżbieta Romanowska wystąpi w kolejne edycji "Tańca z Gwiazdami"


Elżbieta Romanowska w granatowym kombinezonie
ONS

 

Jak aktorka będzie radziła sobie na parkiecie? Dowiemy się już wkrótce!

 

Elżbieta Romanowska w zielonym kombinezonie
ONS

Więcej na temat zgadnij kto to?
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48