Dorota Szelągowska opowiedziała o ojczymie, który był alkoholikiem i pedofilem! Gwiazda TVN Style zaskoczyła swoim wyznaniem o trudnym dzieciństwie w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Córka Katarzyny Grocholi nie ukrywa, że traumatyczne przeżycia sprzed lat odbiły się na niej, kiedy była już dorosłą kobietą. Dorota Szelągowska zmagała się z atakami paniki, przez które raz nawet przez dwa miesiące nie wychodziła z domu.

Reklama

Miałam wychowanie z mamą, babcią i to był trudny czas. Bardzo. Działy się różne złe rzeczy. Ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Jakbym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: "Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem. Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego..." - nie oddałabym tego za nic - zdradziła Dorota Szelągowska.

Była żona Adama Sztaby w rozmowie z Magdą Mołek nie ukrywała także, że nie mogła liczyć na wsparcie i pomoc ze strony swojej mamy. Katarzyna Grochola zmagała się m.in. z ciężką chorobą, przez którą, według Doroty Szelągowskiej, nie poświęciła jej wystarczająco dużo uwagi.

Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie, ile powinnam była dostać. Ale to dlatego, że moja mama miała raka, moja mama umierała. Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości, ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco.

Na szczęście Dorota Szelągowska dziś odnalazła szczęście. Od jakiegoś czasu tworzy szczęśliwy związek z tajemniczym mężczyzną, który jak się ostatnio okazało zamieszkał z gwiazdą TVN.

Zobacz także: Dorota Szelągowska skomentowała ślubne plany Adama Sztaby: "Mam nadzieję, że tym razem..."

Zobacz także

Dorota Szelągowska opowiedziała o trudnym dzieciństwie.

Reklama

Ojczym gwiazdy TVN był alkoholikiem i pedofilem.

Reklama
Reklama
Reklama