Roxie Węgiel próbuje swoich sił w zupełnie nowej dla siebie dziedzinie. "Dance Dance Dance" to dla niej prawdziwe wyzwanie. W drodze po zwycięstwo towarzyszy jej przyjaciółka Oliwia Górniak. Jednak w programie jurorzy nie szczędzą nastolatkom krytyki. Po pierwszym odcinku Roxie Węgiel popłakała się na wizji, a to wszystko przez ocenę Agustina Egurroli. Juror stwierdził, że jej występ był "nudny i szkolny". Ambitnej i perfekcyjnej Roxie nie wystarcza przeciętność i chce pokazać się od najlepszej strony, jednak presja i strach przed byciem ocenianą przerasta młodą zdolną artystkę. 

Podczas prób przed jutrzejszym odcinkiem Roxie Węgiel ponownie puściły nerwy... Rozmowa z Agustinem Egurrolą, który odwiedził ją na próbie wywołała łzy u młodej gwiazdy: 

Agustin mnie przejrzał... - wyznała 

Roxie Węgiel wyznała, że bardzo przejmuje się faktem, że wciąż wystawiana jest na ocenę: 

Wiem, że każdy mój występ publiczny wiąże się z oceną ludzi. Więc czuję się oceniania... - wyznała Roksana

Agustin Egurrola próbował pocieszyć ambitną nastolatkę i uświadomił, że musi przestać się bać krytyki i walczyć o swoje marzenia. Przed Roxie Węgiel i jej przyjaciółką kolejny taneczny sprawdzian. Jak poradzą sobie w piątkowym odcinku? Tego dowiemy się już jutro, a tymczasem zobaczcie na wideo, co działo się na próbach!

Zobacz także: "Dance Dance Dance": Roxie Węgiel płakała przez Egurrolę. Dopiero teraz zdecydowała się skomentować ten incydent

Roxie Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP