twoja twarz brzmi znajomo
East News
1/4
twoja twarz brzmi znajomo
East News

 

Już wkrótce stacja Polsat wyemituje kolejną edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiosną widzowie będą mogli zobaczyć 11. serię hitowego show z udziałem gwiazd. Kto tym razem wystąpi w "TTBZ"? Stacja wciąż nie podała pełnej listy uczestników, ale w mediach pojawia się coraz więcej szczegółów! Ostatnio magazyn "Party" poinformował, że w show wystąpi m.in. Staszek Karpiel-Bułecka. 

Teraz "Fakt" podał nazwisko kolejnej gwiazdy, którą zobaczymy w 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto weźmie udział w show Polsatu? Odpowiedź na następnej stronie!

Zobacz także: Kacper Kuszewski wybrał najlepszy występ ostatniej edycji TTBZ. "Tam zdarzyło się coś absolutnie magicznego”! Zgadzacie się?

2/4
Antoni Smykiewicz, Agnieszka Kaczorowska
ONS

 

Według informacji "Faktu", w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpi Antek Smykiewicz! Jakiś czas temu wokalista wziął udział w "Tańcu z Gwiazdami"- zatańczył wówczas w parze z Agnieszką Kaczorowską. Teraz znów spróbuje swoich sił w hitowym programie. 

Będziecie kibicować Antkowi w "TTBZ"? Autor hitu "Pomimo burz" ma szansę wygrać?

Zobaczcie, kto jeszcze wystąpi w muzycznym show! 

 

Zobacz także: Sting i Shaggy obejrzeli swoje sobowtóry w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Nie uwierzycie, jak zareagowali!

3/4
Iga Krefft na wiosennej ramówce TVP
Piotr Podlewski/AKPA

 

Magazyn "Party" informował ostatnio, że w programie Polsatu wystąpi Iga Krefft, czyli gwiazda serialu "M jak miłość". Kto jeszcze? 

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo