Agnieszka Kaczorowska

TYLKO U NAS! Wiemy, dlaczego Kaczorowska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami"! Zobacz, jaką propozycję dostała!

Agnieszka Kaczorowska

 

To już zamknięty rozdział! Agnieszka Kaczorowska, która brała udział w sześciu edycjach „Tańca z gwiazdami”, a jedną z nich wygrała, postanowiła odejść z show. Nie pojawi się w zaplanowanej na wiosnę nowej edycji tego programu. 

 

Już przed ostatnią edycją TzG intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu. Zgodziłam się jednak, z czysto biznesowego względu - dla promocji swojej szkoły.Wiedziałam jednak, że ja już tam nie pasuję. Ten parkiet to miejsce dla tancerzy na innym etapie życia. Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości - wytłumaczyła swoją decyzję Agnieszka. 

 

W podjęciu tej decyzji mogła pomóc jej… propozycja z innej stacji! Jak nieoficjalnie dowiedział się „Flesz”, Agnieszkę zobaczymy ponoć w programie „Dance, dance, dance” (TVP). W show pary będą odwzorowywać układy taneczne z popularnych filmów i teledysków. Kaczorowska nie ma tam jednak tańczyć, ale oceniać poczynania innych, bo zaproponowano jej by zasiadła w jury programu. Czy przyjmie tę propozycję? Dowiemy się na początku roku!


ZOBACZ: Tak zapamiętamy Kaczorowską w "Tańcu z gwiazdami": Romanse, kuse stroje, afera z Maślakiem

 

 

Agnieszka Kaczorowska odchodzi z TZG

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz
East News

 

Tancerka chce rozwijać swoją szkołę tańca, którą prowadzi z mężem. 

agnieszka kaczorowska i paciej pela
eastnews

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08