Agnieszka Kaczorowska
ONS

Agnieszka Kaczorowska przerywa karierę w telewizyjnym show! Skąd taka decyzja?

Agnieszka Kaczorowska
ONS

Agnieszka Kaczorowska jest aktorką, ale dla widzów "Tańca z Gwiazdami" to przede wszystkim zawodowa tancerka. Niestety Kaczorowska postanowiła zrezygnować z udziału w programie! Skąd taka decyzja? 

 

W drugiej edycji show Polsatu jej tanecznym partnerem był Rafał Maślak, z którym zajęła 6 miejsce. W trzeciej edycji wytańczyła Kryształową Kulę z Krzysztofem Wieszczkiem, a niedługo później też zajęła miejsce na podium razem z Łukaszem Kadziewiczem. W piątej edycji trenowała Nikodema Rozbickiego. Rok później partnerowała Michałowi Malinowskiemu, z którym zajęła 7 miejsce, ale obecna edycja nie przyniosła jej tyle szczęścia - Agnieszka i jej uczeń Antek Smykiewicz odpadli jako pierwsi! 

 

Czy ta porażka sprawiła, że Agnieszka chce odejść z programu? Oficjalna wersja aktorki jest inna. 

 

- Ja już swoje przeżyłam w tym programie. Tak naprawdę to, co wydarzyło się w tej edycji, nie ma dla mnie takiego znaczenia, jak kiedyś by miało. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy. Gdyby teraz ktoś mi zaproponował, widząc, ile jest pracy przy szkole, to pewnie nie, bo za dużo czasu pochłania praca nad własną firmą - powiedziała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z portalem Plejada.pl 

 

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska zaręczyła się z Maćkiem Pelą! Zobaczcie jej pierścionek

 

Agnieszka odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"!

Agnieszka Kaczorowska i Antek Smykiewicz w 1. odcinku Tańca z gwiazdami
ONS.pl

 

Teraz więcej czasu poświęci swojej szkole tańca 

Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukni

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47