Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Miłość Górniak i Schramma kwitnie
ONS
Newsy

Koniec plotek: miłość Górniak i Schramma kwitnie. Szykują się do wielkiego święta

Co planują zakochani?

Ostatnio o Edycie Górniak było nieco ciszej niż zwykle. Wokalistka zaszyła się w studiu nagraniowym i zrobiła sobie urlop od publicznych wystąpień. Sposób na to znalazły jednak tabloidy, który niemal cały poprzedni tydzień spożytkowały na fabrykowanie informacji o rzekomym rozstaniu Edyty i jej partnera, Piotra Schramma. Przypomnijmy: "Żyjemy w innej przestrzeni"

Jaka jest prawda? Wokalistka sama niedawno napisała, że rzeczywistość jest... nudna. Ale wielu o takiej nudzie marzy. Nowy "Flesz" donosi, że plotki rozsiewane przez jeden z brukowców są kompletnie nieprawdziwe, a miłość Edyty i Piotra kwitnie. Co więcej, para planuje obecnie wielką rodzinną uroczystość - 10. urodziny syna Górniak, Allana. Wokalistce zależy, aby było to wyjątkowe wydarzenie, a w jego organizacji z pewnością pomoże jej ukochany, który traktuje chłopca jak syna.


Edyta i Piotr planują dla niego prezent, o którym marzył od dawna. Chcą też zorganizować przyjęcie urodzinowe, by chłopiec mógł świętować z kolegami. Na imprezie na pewno nie zabraknie ukochanego artystki - czytamy we "Fleszu".


Miejmy nadzieję, że media tego spokoju w związku Górniak już nie zakłócą. Czekamy na ślub!

Zobacz: Górniak zachwycona Wolińskim. Pochwaliła się drogim prezentem

 

Edyta Górniak i Piotr Schramm po gali "Viva! Najpiękniejsi 2014":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Syn Górniak zamieszkał na stałe z matką
ONS
Newsy
Górniak i Krupa doszli do porozumienia. Ich syn zamieszkał na stałe z...
Chłopiec obchodził niedawno urodziny

W życiu Edyty Górniak jest dwóch ukochanych mężczyzn - syn Allan i partner Piotr Schramm . Ostatnie tygodnie upłynęły wprawdzie prasie tabloidowej na spekulacjach na temat przyszłości związku wokalistki z prawnikiem, ale gwiazda szybko ukróciła te plotki. Uczucie tej dwójki zdaje się bowiem rozkwitać z dnia na dzień coraz bardziej. Przypomnijmy: Górniak pozuje w welonie i gorącej czerwieni. Przymiarki do zapowiadanego ślubu? Kilka dni temu para wyprawiła huczne urodziny syna gwiazdy. Allan skończył już 10 lat, co było doskonałym momentem do świętowania i wręczenia mu wymarzonego prezentu. Chłopiec do tej pory przepadał głównie za sportem, ale niedawno odezwała się w nim też artystyczna dusza. Jak donosi "Party", Allan w prezencie od Górniak i Schramma dostał keyboard, który ma ponad 600 brzmień.   Odciągałam uwagę Allana od muzyki, ile się udawało, jednak zawsze, kiedy idzie ze mną do studia, widzę, jak cieszę go instrumenty i muzyka. Teraz będzie mógł programować własne kompozycje - wyznaje Edyta w rozmowie z "Party". Wokalistka będzie mogła doglądać teraz syna już codziennie. "Party" informuje bowiem, że Allan zamieszkał od stycznia już na stałe z mamą. Dotychczas chłopiec spędzał po dwa tygodnie u każdego z rodziców. Zobacz: Syn Górniak śpiewa po angielsku. Ma talent po mamie? Edyta Górniak na rozdaniu Wiktorów 2013:

Górniak i Schramma nie latają tym samym samolotem
ONS
Newsy
Górniak i Schramm latają na wspólne wakacje oddzielnymi samolotami!
Dlaczego?

Edyta Górniak została okładkową gwiazdą jubileuszowego numeru dwutygodnika "Gala". Wokalistka wystąpiła w pięknej sesji zdjęciowej, a także udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała m. in. o swojej karierze i zdradziła wiele smaczków z życia prywatnego. Dzisiaj publikowaliśmy już pierwszy fragment. Zobacz: "Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze" Część rozmowy została poświęcona jej miłości do syna oraz obecnego partnera. Gwiazda zdradziła, że jej mężczyźni idealnie dogadują się ze sobą. Edyta powiedziała również, że wraz z Piotrem Schrammem dbają o Allana, chcąc zapewnić mu jak najlepszą przyszłość . - I dlatego razem dbamy o Allana. Wspólnie, bo... Szczerze? Kiedy latamy z Piotrem po świecie, to staram się tak planować te podróże, abyśmy nie lecieli razem tym samym samolotem... Wiem, że gdy coś mi się stało, tylko Piotr będzie w stanie przygotować Allana na to, żeby był odpowiedzialnym, wyedukowanym, mądrym człowiekiem, idącym przez życie zgodnie z tym, jak oboje tego pragniemy. I tylko Piotr powie mu prawdę  o tym, jaką miał mamę. Od nikogo innego się tego nie dowie - wyznała szczerze Edyta w "Gali". Edyta Górniak kocha swojego syna nad wszystko. Chce zapewnić Allanowi szczęśliwe dzieciństwo i wychować go na mądrego człowieka. Mimo kilku wpadek wokalistka naprawdę stara się być wzorcową mamą. Słowa, które powiedziała w "Gali" to potwierdzają. Inne mocne wyznania Edyty Górniak w "Gali":

Edyta Górniak z synem Allanem
Newsy
Edyta Górniak zatrudniła szofera dla Allana. Tabloid ujawnia kim jest i ile mu płaci!

P { margin-bottom: 0.21cm; Edyta Górniak dla bezpieczeństwa swojego 12-letniego syna Allana zatrudniła mu szofera? Jak  informuje  gazeta "Fakt", wokalistka zatrudniła kierowcę, który wozi jej syna Allana wszędzie, gdzie dziecko potrzebuje. Powód? Górniak nie chce korzystać już z usług taksówkarzy, bo miała z nimi różne doświadczenia po tym jak przeprowadziła się do Krakowa. A chce, żeby Allan wszędzie bezpiecznie docierał, kiedy jej nie ma w pobliżu, bo pracuje. Jak czytamy w gazecie, nowemu szoferowi ufa, bo to jej sąsiad! Zależy jej, aby Allan miał sprawdzoną opiekę. W końcu nie musi się o niego martwić, gdy pracuje, albo jest w podróży – mówi "Faktowi" osoba z otoczenia Edyty Górniak. P { margin-bottom: 0.21cm; } Edyta Górniak podczas koncertu dla sąsiadów podziękowała nawet publicznie sąsiadowi za jego pracę. Wielkie brawa dla cudownego kierowcy, który wozi nasze dzieci! – dziękowała mu ze sceny Górniak. Jak podaje Fakt, Górniak płaci szoferowi sąsiadowi 2 tys. zł.  Dużo? Zobacz także: Edyta Górniak na zakończeniu roku szkolnego Allana. Zobaczcie zdjęcia z Krakowa!   Edyta Górniak podczas zakończenia roku szkolnego w Krakowie.   Edyta Górniak jak tylko może wszędzie zabiera ze sobą Allana.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner