Miłość Górniak i Schramma kwitnie
ONS

Ostatnio o Edycie Górniak było nieco ciszej niż zwykle. Wokalistka zaszyła się w studiu nagraniowym i zrobiła sobie urlop od publicznych wystąpień. Sposób na to znalazły jednak tabloidy, który niemal cały poprzedni tydzień spożytkowały na fabrykowanie informacji o rzekomym rozstaniu Edyty i jej partnera, Piotra Schramma. Przypomnijmy: "Żyjemy w innej przestrzeni"

Jaka jest prawda? Wokalistka sama niedawno napisała, że rzeczywistość jest... nudna. Ale wielu o takiej nudzie marzy. Nowy "Flesz" donosi, że plotki rozsiewane przez jeden z brukowców są kompletnie nieprawdziwe, a miłość Edyty i Piotra kwitnie. Co więcej, para planuje obecnie wielką rodzinną uroczystość - 10. urodziny syna Górniak, Allana. Wokalistce zależy, aby było to wyjątkowe wydarzenie, a w jego organizacji z pewnością pomoże jej ukochany, który traktuje chłopca jak syna.


Edyta i Piotr planują dla niego prezent, o którym marzył od dawna. Chcą też zorganizować przyjęcie urodzinowe, by chłopiec mógł świętować z kolegami. Na imprezie na pewno nie zabraknie ukochanego artystki - czytamy we "Fleszu".


Miejmy nadzieję, że media tego spokoju w związku Górniak już nie zakłócą. Czekamy na ślub!

Zobacz: Górniak zachwycona Wolińskim. Pochwaliła się drogim prezentem

 

Edyta Górniak i Piotr Schramm po gali "Viva! Najpiękniejsi 2014":

Więcej na temat Edyta Górniak Piotr Schramm