Piotr Woźniak-Starak, Paweł Adamowicz, Karl Lagerfeld
Newsy

Znani, którzy odeszli w 2019 roku. Kogo pożegnaliśmy?

W minionym roku pożegnaliśmy wielu znanych ludzi. Wśród osób, które odeszły są m.in. aktorzy, politycy, projektanci. Kto zmarł w 2019 roku?

Koniec roku to czas, który skłania do refleksji i zadumy. Wspominamy bliskich, których obok nas już nie ma. W świecie mediów pożegnaliśmy wiele znakomitych osobowości, których będzie nam bardzo brakować. Odeszli z powodu tragicznych wypadków, aktów terroru, walki z okrutnymi chorobami, a także w wyniku samobójstw. Kto zmarł w 2019 roku? Zobaczcie naszą galerię i powspominajcie razem z nami te wyjątkowe osoby, których nie ma już wśród nas. 

Zobacz także: Wszystkich Świętych: wspominamy tych, którzy odeszli w 2019 roku

EastNews
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak ma ochronę po mężu. Kto dba o jej bezpieczeństwo?
Agnieszka Woźniak-Starak ma ochronę po mężu. Kto dba o jej bezpieczeństwo?

Agnieszka Woźniak-Starak może czuć się bezpieczna. Przy prezenterce stale jest ochroniarz, który wcześniej strzegł jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedyś mężczyzna nie opuszczał znanego producenta nawet na krok, a teraz tak samo dba o bezpieczeństwo dziennikarki. Agnieszka Woźniak-Starak ma więc przy sobie zaufanego człowieka.  Piotr Woźniak-Starak mógł liczyć na swojego ochroniarza w wielu sytuacjach. Biznesmen miał zapewnione bezpieczeństwo i komfort. Po tragicznej śmierci producenta, stróż w dalszym ciągu jest związany z rodziną Woźniak-Starak, ponieważ stale towarzyszy jego żonie, Agnieszce. Dzięki jego zaangażowaniu, dziennikarka nie ma dodatkowych powodów do zmartwień.  Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak nie jest w stanie oglądać tego dokumentu. To ostatni program z udziałem jej męża Ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się z ochroniarzem w centrum Warszawy, a zdjęcia z ukrycia pokazał "Fakt". Postawny mężczyzna przywiózł dziennikarkę luksusowym samochodem i czekał, aż kobieta skończy załatwiać wszystkie swoje sprawy. Wygląda na to, że stróż jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i towarzyszy dba o bezpieczeństwo prezenterki, na każdym kroku.  Po śmierci ukochanego męża, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z show biznesu i nie wiadomo, czy kiedykolwiek do niego powróci. Chociaż praca w telewizji była dla prezenterki bardzo ważna, to jednak tragiczne wydarzenia wciąż nie dają o sobie zapomnieć i póki co dziennikarka nie widzi możliwości powrotu do mediów. Póki co prezenterka chce dać sobie czas, aby poukładać życie na nowo. Moje życie bez Piotrka wygląda inaczej. Szukam pomysłu, żeby coś robić. Małe kroki, którymi teraz chodzę i których się łapię. Nie wybiegam daleko w przyszłość. Nie planuję, bo...

Oni odeszli w 2019 roku
East News
Newsy
Oni odeszli w 2019 roku... Na zawsze pozostaną w naszej pamięci
Oni odeszli w 2019 roku... Na zawsze pozostaną w naszej pamięci

1 listopada skłania do refleksji i zadumy nad mijającym czasem. To również dzień, w którym wspominamy wszystkich, którzy odeszli już z tego świata. Ten rok przyniósł nam wiele łez i gorzkich pożegnań. Na początku stycznia w tragicznych okolicznościach zginął Paweł Adamowicz , prezydent Gdańska. Równie zaskakujące i bolesne było także odejście Piotra Woźniaka-Staraka , który zmarł na skutek wypadku na jeziorze Kisajno. Kogo jeszcze pożegnaliśmy w 2019 roku? Zobaczcie nasze wideo, aby dowiedzieć się więcej.  W tym roku pożegnaliśmy także dwójkę bohaterów popularnych programów - Cezarego z "Sanatorium miłości" oraz Justynę z "Nasz nowy dom" Zobacz także:  Wójt Giżycka i sanepid zawiadomili policję w sprawie grobu Piotra Woźniaka-St araka!

Odeszli w 2019
eastnews
Newsy
Wszystkich Świętych: wspominamy tych, którzy odeszli w 2019 roku
Wszystkich Świętych: wspominamy tych, którzy odeszli w 2019 roku

Jedni odeszli niespodziewanie, inni długo walczyli z chorobą, jeszcze inni sami targnęli się na własne życie. W 2019 roku pożegnaliśmy wielu światowej sławy aktorów, wybitnych muzyków, genialnych polityków, a także świetnych sportowców. Paweł Adamowicz, Zofia Czerwińska, Luke Perry czy Mike Grose... - to tylko kilka nazwisk osób, których nie ma już z nami. Przypominamy, kto odszedł w 2019 roku. Pamiętajmy o nich nie tylko 1 listopada. Zobacz także:  Poruszające wyznanie ojca zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza! „Wybaczyliśmy temu zabójcy”

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner