ONS
Newsy

Król TVN kpi z królowej stacji. Wojewódzki wyśmiał nowy kontrakt Rozenek

Za co dostało się Perfekcyjnej Pani Domu?

Kuba Wojewódzki słynie z ostrego języka. Znany dziennikarz na łamach "Polityki" wiele razy krytykował gwiazdy za ich poczynania w świecie show-biznesu. Ostatnio dostało się Piotrowi Adamczykowi, który według medialnych doniesień wdał się w bójkę z paparazzi. Dziennikarz w dość zabawnych słowach postanowił również skomentować sukcesy swojej koleżanki ze stacji Małgorzaty Rozenek, która od pojawienia się polskiej wersji "Perfekcyjnej Pani Domu" nie może narzekać na brak pracy.

Zobacz: Wojewódzki kpi z bójki Adamczyka: Blisko jest od słowa Adamczyk do Adamek

 

- Małgorzata Rozenek idzie jak burza. Gwiazda TVN podpisała właśnie nowy kontrakt reklamowy, tym razem z producentem papieru toaletowego. Zgodnie z logiką reklamowanego produktu, śmiało możemy przyznać, że kariera się rozwija - napisał w tygodniku.


Wygląda na to, że Kuba Wojewódzki nie oszczędza nikogo, nawet swoich kolegów ze stacji.

Zobacz: Gwiazdy TVN są zazdrosne o sukces programu Rozenek

 

 

  

 


Młodzieżowa Rozenek w programie Project Runway
 
Małgorzata Rozenek w żółtej sukni
Newsy
Kuba Wojewódzki śmieje się z Małgorzaty Rozenek! "Me is Dejwid Bekam" i pokazał zdjęcie!
Kuba Wojewódzki śmieje się z Małgorzaty Rozenek! "Me is Dejwid Bekam" i pokazał zdjęcie!

Kuba Wojewódzki śmieje się z Małgorzaty Rozenek! Dziennikarz ma ubaw ze słynnego ostatnio powiedzenia gwiazdy "Me is Victoria Beckham", które padło w zapowiedzi nowej produkcji TVN - "Azja Express".  Na łamach Party.pl Małgorzata Rozenek wytłumaczyła się z tego tekstu  i wyjaśniła, z czego wynikało jej ogłoszenie się słynną WAG, a Radosława Majdana - Davidem Beckhamem. Kiedy wszyscy przestali śmiać się z tego żartu, na celownik wziął go  Kuba Wojewódzki.  Dziennikarz na swoim profilu na Facebooku dodał fotkę przy dobrym samochodzie i w stylizacji podobnej do takiej, w której kiedyś sfotografowano Davida Beckhama. Zdjęcie opisał w taki sposób, który ewidentnie żartuje z  Małgorzaty Rozenek: Me is Dejwid Bekam. Gwiazda znana z poczucia humoru i dystansu do siebie z pewnością się nie obrazi. Ale czy Kuba Wojewódzki naprawdę przypomina słynnego piłkarza?   Zobacz:  Małgorzata Rozenek o swoich odważnych stylizacjach: "Nie ma nic złego w pokazywaniu piersi"​   Kuba Wojewódzki śmieje się z Małgorzaty Rozenek Co na to Małgorzata Rozenek?

Kuba Wojewódzki znowu kpi z Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy
Wojewódzki bezlistosny dla Rozenek i Majdana. Wyśmiał ich biznesowe plany
Co tym razem nie spodobało się Kubie?

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Małgorzacie Rozenek . Ostatnio w swoim felietonie w "Polityce" wyśmiał udział gwiazdy TVN w reklamie papieru toaletowego. Zobacz: Król TVN kpi z Królowej stacji. Wojewódzki wyśmiał nowy kontrakt Rozenek Okazuje się, że to nie koniec złośliwości ze strony Wojewódzkiego. W najnowszym wydaniu tygodnika, juror "Małych Gigantów" znowu skomentował poczynania Małgorzaty Rozenek. Przy okazji dostało się jej parterowi, Radosławowi Majdanowi. - Niestety, "Piekielny Hotel", nowy show TVN prowadzony przez Małgorzatę Rozenek, regularnie traci widzów . Na pocieszenie jej partner Radek Majdan planuje wypuścić na rynek nowy zapach, który będzie się im wspólnie kojarzył z przeszłością. Jak z przeszłością, to proponuje nazwę "Zapach Sukcesu" - dziennikarz kpi w "Polityce". Wygląda więc na to, że Kuba Wojewódzki nie należy do grona fanów Małgorzaty Rozenek. Zobacz: Rozenek i Majdan wzięli udział w PIERWSZEJ wspólnej sesji! Te zdjęcia przejdą do historii   Debiut nowej Wodzianki w programie Kuby Wojewódzkiego:  

Kuba Wojewódzki o Małgorzacie Rozenek
Newsy
Wojewódzki znów atakuje Rozenek i nawiązuje do jej udziału w "Azja Express"!
Co napisał?

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Małgorzacie Rozenek. W nowym felietonie dla "Polityki" dziennikarz znów zaatakował gwiazdę TVN, która wydała niedawno książkę "Perfekcyjne maniery". Co tym razem napisał?   Kuba Wojewódzki ostro o książce Małgorzaty Rozenek Wygląda na to, że Kuba i Małgorzata prowadzą otwartą wojnę w show-biznesie. Po głośnym wywiadzie Wojewódzkiego, w którym poruszał wątki osobiste z życia gwiazdy , Rozenek postanowiła go pozwać. Niedługo Kuba i Małgorzata spotkają się w sądzie, gdzie prezenterka będzie walczyć o sto tysięcy odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych. Kuba jednak nie odpuszcza i wbija kolejną szpilę Rozenek: Za nami premiera kolejnej książki Małgorzaty Rozenek. Tym razem perfekcyjna Małgorzata opowie nam, jak zachowywać się kulturalnie, jak ułożyć sobie dobre relacje z ludźmi oraz jak stworzyć spójny wizerunek. Czyli o wszystkim, co jej nie wyszło w programie "Azja Express". Nie mogę doczekać się książki Steviego Wondera "Jak nie przejeżdżać na czerwonym" - pisze Kuba Wojewódzki. Czy Małgorzata tym razem odpowie?   Zobacz także: Savoir vivre w restauracji. Najważniejsze zasady   Małgorzata Rozenek wydała niedawno nową książkę.   Kuba Wojewódzki znów wbił jej szpilę.      

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner