Włodzimierz Cimoszewicz
East News

Włodzimierz Cimoszewicz w szpitalu! Miał wypadek! Jego samochód wbił się w ciągnik rolniczy

Włodzimierz Cimoszewicz
East News

Włodzimierz Cimoszewicz miał wypadek! Według doniesień RMF FM samochód polityka wbił się w ciągnik rolniczy - były premier został odwieziony do szpitala, jednak według informacji medialnych nic poważnego mu się nie stało. Do szpitala trafił także 80-letni kierowca ciągnika i jego 73-letnia pasażerka. Policja w rozmowie z Faktem potwierdziła, że do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej pomiędzy Hajnówką a Kleszczelami.  Wstępne ustalenia wykazały, że do zderzenia doszło z winy kierowcy ciągnika.

Do zderzenia pojazdów doszło w trakcie wyprzedzania przez kierowcę lexusa ciągnika rolniczego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem 80-letni mężczyzna wykonał skręt w lewo nie sygnalizując wcześniej tego manewru - potwierdził w rozmowie z Fakt24 podinsp. Andrzej Baranowski.

Patrząc na zdjęcia z wypadku zamieszczone w tabloidzie trudno uwierzyć, że nikomu nikt poważnie nie ucierpiał. Siła uderzenia była na tyle duża, że ciągnik przewrócił się na bok i oderwało się od niego koło.

 

Zobacz także: Robert Lewandowski miał wypadek samochodowy! Jechał po Anię na lotnisko

 

Włodzimierz Cimoszewicz miał wypadek.

 

Samochód polityka wbił się w ciągnik rolniczy.

Więcej na temat Włodzimierz Cimoszewicz
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58