Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z reporterką "Party.pl" skomentowała rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego i zdradziła, jak młody aktor radził sobie w trudnych chwilach.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wrócą do siebie?

O tym, że związek pary nie przetrwał próby czasu dowiedzieliśmy się tuż po zakończeniu ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". W mediach pojawiły się zaskakujące zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć, jak Wiktoria Gąsiewska bawi się w towarzystwie przystojnego tancerza, Jakuba Lipowskiego. Adam Zdrójkowski w rozmowie z portalem plotek.pl powiedział wówczas, że jest mu "wybitnie przykro". Później głos zabrała również Wiktoria Gąsiewska, która zdradziła, że już jakiś czas temu rozstała się ze swoim partnerem.

Adam Zdrójkowski bardzo cierpiał po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską, ale nie mógł zapomnieć o swoich obowiązkach i ciężko pracował na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz Basia Kurdej-Szatan, która również bierze udział w muzycznym show przed naszą kamerą skomentowała rozstanie Wiktorii i Adama! Jak młody aktor radził sobie po rozstaniu?

Posłuchajcie, co powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan!

Reklama

Zobacz także: Adam Zdrójkowski przerwał milczenie! Po rozstaniu nadal ma żal do Wiktorii Gąsiewskiej?

Zobacz także
TRICOLORS/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama